WASZA SCENA MUZYCZNA

Pomocne programy do usuwania wokalu z piosenek.

Oto kilka przydatnych aplikacji dla osób, które chcą poćwiczyć do oryginalnego podkładu dla danej piosenki, a nie wiedzą w jaki sposób usunąć wokal z nagrania. Te narzędzia pomogą Wam pozbyć się tego problemu i w szybki sposób wyodrębnić gotowy aranż, podkład pod karaoke, czy występ. 

Vocalremover.org

Vocalremover to nasze pierwsze narzędzie online do usuwania wokalu z algorytmem AI, który całkowicie za darmo oddziela głos od muzyki i piosenki. To narzędzie online pomaga usunąć wokale, oferując dwie opcje wyboru utworów: wersję karaoke bez głosu i wersję acapella. Oprócz działania jako narzędzie do usuwania wokalu, obsługuje również inne narzędzia, takie jak zmieniacz wysokości dźwięku, zmieniacz tempa, przycinacz audio, łącznik audio, dyktafon, rejestrator karaoke i test mikrofonu.

Łapcie link do tego narzędzia tutaj! 🙂 

Phonicmind

Phonicmind to pierwsza internetowa aplikacja do usuwania wokalu Stems oparta na sztucznej inteligencji, stworzona z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, która przede wszystkim rozumie muzykę. Dzięki Phonicmind można oddzielić wokale, perkusję, bas i inną muzykę instrumentalną z utworu z wyjątkową jakością. Phonicmind pozwala użytkownikowi tworzyć wyjątkowe remiksy i dodawać ulubioną muzykę lub utwór do utworu.

Łapcie link do tego narzędzia tutaj! 🙂 

Audioalter

Audioalter ma kompletny zestaw narzędzi audio online, który jest potrzebny, aby zapewnić wysokiej jakości ścieżkę dźwiękową, aby idealnie pasowała do Twojego wideo. Będziesz zaskoczony, gdy odkryjesz dźwięk 3D i efekty panoramowania, efekt audio 8D, aby doświadczyć ultra-pełnej przyjemności z dźwięku, wzmacniacz basów, aby wzmocnić basy utworu, konwerter audio i korektor w regulacji częstotliwości dźwięku. Inne funkcje obejmują zmianę wysokości dźwięku, zmianę głośności, panoramę stereo i tak dalej.

Łapcie link do tego narzędzia tutaj! 🙂 

Al Vocal Remover

Naszym ostatnim narzędziem do usuwania wokali online jest AI Vocal Remover, który wyodrębnia wokale z piosenek i usuwa instrumenty instrumentalne do darmowego karaoke. Dzięki wbudowanej technologii AI możesz oddzielać instrumenty, aby tworzyć karaoke lub acapella, usuwać wokale z utworów MP3 WAV za darmo, łatwo wyodrębniać instrumenty z utworów dzięki technologii analizy głębokiego uczenia. Jest to niezwykle szybkie narzędzie, którego obróbka i zakończenie procesu zajmuje 15 sekund! 🙂 

Łapcie link do tego narzędzia tutaj! 🙂