WASZA SCENA MUZYCZNA

Owca - artysta mieszający elektronikę, pop i energiczny rock!

Owca (Przemek Owczarek) to niezależny artysta, tworzący w zaciszu swojego małego pokoju na obrzeżach Warszawy. W swoich utworach zaprasza swoich słuchaczy do swojego świata pełnego kontrastów. W jego twórczości znajdziemy opowieści o niespełnionej miłości, tęsknotach za beztroską przeszłością, ale także frustracje otaczającym światem i krytykę „systemu”. 

Owca to artysta nietuzinkowy, który ma swój świat i lubi mieszać ze sobą różne style muzyczne jak np. muzykę elektroniczną, pop i energicznego rocka. Ta mieszanka daje niesamowite efekty i sprawia, że bardzo jesteśmy zainteresowani tym, co artysta zaproponuje nam słuchaczom w przyszłości. Poznajcie wokalistę, w którym drzemie wiele przeżyć i emocji!

Debiut i singiel “nieMy”!

Owca i jego debiutancki singiel „nieMy” (niebawem recenzja na naszym portalu), to dowód na to, że muzyka alternatywna może przybrać różne barwy. Niesłusznie niektórzy słuchacze wrzucają do jednego worka wielu totalnie różnych artystów, którzy często zwyczajnie nie pasują do tego co mogłoby kojarzyć się z korzeniami tego gatunku. Bowiem muzyka, którą prezentuje owca to swoisty eksperyment, zabawa gatunkami niepozbawiona ciekawej treści. Artystę tego cechuje jego charakterystyczne brzmienie i emocjonalność. Jest to debiut przemyślany, smaczny, o którym z chęcią opowiemy więcej w recenzji, na którą już teraz zapraszamy. 

Inny wymiar!

Owca nadaje muzyce alternatywnej nowy wymiar i kształt. Muzyk ten, umiejętnie żongluje gatunkami, nie zamykając się na żaden sposób wyrazu. Przez to jest oryginalny i nie jest jednowymiarowy. Daje to nadzieje na nowe ciekawe produkcje jego autorstwa w przyszłości i miejmy nadzieję także autorski album. Na tę chwilę Owca jest naszym punktem zainteresowań i zdecydowanie nie jest to gość, który spocznie na laurach. 

Mądre, przemyślane teksty.

Oprócz ciekawej warstwy muzycznej walorem Owcy jest treść, jaką przekazuje w swojej muzyce. W jego debiucie znajdziemy nawiązania do niespełnionych uczuć, mijającego czasu, ale także bunt do otaczającej nas rzeczywistości i niezgodę na to, co dzieje się na naszym świecie. 

To wszystko sprawia, że w Owcy widzimy szczerego człowieka, który potrafi przez swoją muzykę powiedzieć o czymś ważnym i istotnym dla niego samego. Rola debiutanta nie jest prosta. W tym przypadku widzimy artystę dojrzałego, którego dalszego rozwoju jesteśmy bardzo ciekawi! 

Zajrzyjcie na social media Owcy!

Polecamy Waszej uwadze debiutancki singiel Owcy pod tytułem „nieMy” – do obejrzenia tutaj. Zapraszamy Was na oficjalny profil artysty na FB, jego oficjalny kanał na YouTube oraz Instagram

Piosenkę „nieMy” możecie posłuchać także w największych serwisach stremingowych – link. 

Kamil Koksa, Wasza Scena Muzyczna