WASZA SCENA MUZYCZNA

Marianna Sowa - Głos Lipca 2021!

Marianna Sowa, znana również jako Marika w tym roku będzie miała dopiero 16 lat, a już zdążyła spełnić swoje marzenia! Młoda wokalistka została wyróżniona przez nasz portal i wybrana GŁOSEM MIESIĄCA! To tytuł, który przyznajemy wyróżniającym się adeptom śpiewania, zamieszczających nagrania na naszej grupie na FB

Marika rozpoczęła swoją karierę taneczną, zanim nauczyła się chodzić. Jej pierwszym zainteresowaniem był taniec klasyczny, następnie hip-hop oraz breakdance. Obecnie najważniejszy jest dla niej dancehall. Kiedy tańczy, czuje wolność i jest jak najbardziej sobą, więc poleca to każdemu. Stara się rozwijać nie tylko w tym jednym kierunku. Od dawna swoje życie poświęca, także na jazdę konną, a całkiem niedawno odnalazła się w pisaniu własnych piosenek.

Poznajcie dziewczynę, która lubi wyzwania i ma wiele zainteresowań, które świetnie się uzupełniają i nie pozwalają jej się zaszufladkować ani życiowo, ani artystycznie. 

Pierwsza piosenka.

Na koncie ma już nagraną pierwszą piosenkę, którą opublikowała 18 kwietnia. Pozytywny odbiór bardzo zmotywował Marikę do dalszego pokazywania swojej pasji w Internecie. Co prawda wokalistka zdaje sobie sprawę, że piosenka była wykonana bardzo amatorsko i źle produkcyjnie, ale jest zdania, że człowiek uczy się na błędach i z czasem nie będzie do czego się przyczepić. Zgadzamy się z tym, ponieważ najważniejsze w muzyce są emocje. Marika to dusza artystyczna, którą cechuje wysoka emocjonalność i umiejętność wpływania na słuchacza. To się ceni!   

Dziewczyna planuje rozwijać się w tym kierunku bardziej i po zadebiutowaniu zaczęła uczęszczać na lekcje wokalne. W sierpniu ma w planach nagranie następnych piosenek, także warto śledzić jej następne kroki. Nie zamyka się tylko na jeden gatunek muzyczny, a wręcz przeciwnie, chce spróbować wszystkiego i zaskoczyć odbiorców, tym co jej głos potrafi! My już nie możemy się doczekać! 🙂

Chętna do nauki i rozwoju!

Często podkreślamy ten atut. Nie każdy wokalista ma świadomość, że poszerzanie swojej wiedzy i ciągła nauka, to jedyna droga do dalszego rozwoju. Za tym idzie doświadczenie, które można nabyć np. obcując ze znanymi artystami i twórcami. Marika odkąd zaczęła swoją karierę muzyczną, miała okazję doszkolić swoje umiejętności songwriterskie na różnych kursach, jak i poznać środowisko artystyczne z bliska dzięki obozowi Be A Star Camp, na który planuje pojechać po raz kolejny, gdyż w tym roku nie udało jej się wygrać, więc w przyszłym roku jeśli zdobędzie 1 miejsce, może okazać się, że będzie miała okazję nagrania singla wraz z niezależną polską wytwórnią muzyczną MyMusic.
 
Aktualnie trwają prace nad jej następnymi piosenkami, więc będziemy mogli je podziwiać i oceniać w późniejszym czasie.
W serwisie YouTube możecie posłuchać piosenki Mariki pod tytułem Tear your heart apart (prod. LexNour) – link. Serdecznie polecamy Wam ten wyjątkowy utwór, który zwrócił naszą uwagę i przyczynił się do przyznania nagrody właśnie dla Marianny. Jesteśmy bardzo ciekawi kolejnych piosenek Mariki i trzymamy kciuki za dalszy rozwój. 

Wspieramy Polskich artystów!

Osobiście kocham takie „spotkania”, kiedy odkrywam muzykę i twórczość innych artystów. Zwłaszcza miłe okrycie trafiło w moje „uszy” dzięki zgłoszeniu do naszego konkursu na GŁOS MIESIĄCA od Mariki. To było bardzo miłe doznanie muzyczne, które zostanie ze mną na długo. 

Głos i sposób śpiewania Marianny skojarzył mi się z inną artystką, którą polubiłem i o której niedawno pisałem dużo na łamach naszego portalu (Akio). Myślę, że te dziewczyny posiadają podobną wrażliwość artystyczną i jest wiele detali, które je łączy. Nie wątpię, że Marika podzieli drogę, jaką przeszła Akio i będzie posiadać, tak jak ona, dużą rzeszę fanów, którzy docenią ją głównie za bycie sobą, lekkość śpiewania i wrażliwość. Kibicuję i życzę wielu sukcesów! 🙂

Zapraszamy Was także na oficjalny Instagram wokalistki i jej oficjalny kanał na YouTube! 🙂 

Kamil KoksaWasza Scena Muzyczna