WASZA SCENA MUZYCZNA

Krystian Trojanowski - szczery i wrażliwy artysta, którego powinniście poznać!

Krystian Trojanowski ma 28 lat i mieszka w Gogolinie niedaleko Opola. Jest wokalistą i autorem tekstów. Śpiewanie zawsze było jego pasją. Swoją miłość do śpiewania rozwijał w Klubie Wokalisty przy Krapkowickim Domu Kultury w Krapkowicach, to tam zbierał pierwsze doświadczenia sceniczne przy okazji różnych wydarzeń okolicznościowych czy konkursów wokalnych. Artysta wspomina ten czas w rozmowie z nami: „Nigdy nie chodziłem do szkoły muzycznej, jestem bardziej samoukiem. Wykorzystywałem porady i wskazówki, które otrzymywałem w Klubie Wokalisty od Żanety Płotnik. To ona coś we mnie zobaczyła i pchała mnie w muzykę, bardzo wiele jej zawdzięczam”. Nie po raz pierwszy przyglądamy się artyście z potencjałem, ale to prawda, często należy trafić na właściwych ludzi w swoim życiu, którzy spowodują, że znajdziemy się na właściwej drodze. 
 

Poznajcie nową postać na naszym rynku muzycznym. Krystian Trojanowski to wokalista, którego cechuje szczególna wrażliwość na dźwięki i po którego twórczość warto sięgnąć. Jego kariera dopiero nabiera rozpędu i wydaje się, że wszystko, co najlepsze dopiero przed nim! 🙂 

Inspiracje muzyczne.

Krystian w rozmowie z nami mówi także o swoich korzeniach artystycznych: „Mam wiele inspiracji muzycznych jednak tymi największymi są Michael Jackson, Michael Buble i Ed Sheeran i nie chodzi tu o ich warsztat, który jest niesamowity, ale o to, że przekazują uczucia w bardzo szczery sposób, a szczerość w muzyce jest dla mnie najważniejsza”. Największym marzeniem utalentowanego wokalisty jest stanąć na deskach Amfiteatru Narodowego Centrum Polskiej Piosenki, ponieważ jest to najbardziej sentymentalna scena, jeśli chodzi o całą historię polskiej muzyki. Jak wielu artystów Krystian zaczął od nagrywania coverów, które publikował na swoim kanale. W jego przypadku (co nie jest zbyt częste), dobierał te, które naprawdę lubił i czuł, że powinien je wykonać, to się chwali! Teraz kiedy wydał swój autorski singiel, może powiedzieć o ważnym kroku, jaki wykonał. Piosenka nosi tytuł „Tylko Sobą Być” i potwierdza, że w przypadku bycia debiutantem, warto być sobą tak jak Krystian. O piosence napiszemy wkrótce recenzje na naszym portalu. Więc bądźcie czujni! 🙂 

Szczerość artystyczna.

Krystian ceni szczerość w muzyce i stawia na przekaz. Ważne są dla niego emocje w piosenkach. Wokalista ten ma w sobie dużą umiejętność wpływania na słuchacza poprzez swoją naturalność. Krystian jest sobą, a teksty jego utworów są o czymś, wymagają uwagi i każdy może zinterpretować je na swój własny sposób. 

Profesjonalny i wyjątkowy singiel.

Artystyczne plany nie spełnią się same. Krystian, dzięki współpracy z Delphy Records mógł zadebiutować i trafić do szerszej publiczności. O swojej piosence sam mówi nam z dużym przejęciem: Tylko sobą być, to mój pierwszy profesjonalny singiel, który powstał dzięki współpracy z Delphy Records. Opowiada o mojej podróży do miejsca, w którym teraz się znajduję. Poprzez singiel chciałem pokazać siebie, to, co jest dla mnie ważne, ale pragnąłem zostawić miejsce dla odbiorców. Miałem nadzieję, że każdy, kto wysłucha piosenki i przeczyta jej tekst, będzie mógł się z nią utożsamiać i że zrozumie ją po swojemu, bazując na własnych doświadczeniach. Bardzo ważne dla mnie jest, żeby nie wsadzać interpretacji w ramy, mówiąc: to ma być tak i kropka. Na świecie jest wielu ludzi, każdy na swój sposób są wyjątkowi i każdy ma prawo do swojej własnej interpretacji. Mam nadzieję, że mi się to udało”. 

My możemy dodać jedno: Tak, udało się! 🙂  Więcej o naszych odczuciach po przesłuchaniu piosenki już niedługo przeczytacie w naszej recenzji

Emocje i jeszcze raz emocje!

Koniecznie posłuchajcie coverów, które opublikował na swoim kanale YT Krystian. W każde wykonanie wkłada 200%. To, że jest to szczery gość, już napisaliśmy, ale jakże emocjonalny! Jego głos to czysta dobroć, miła i przyjemna barwa świetnie sprawdza się zarówno w pięknych polskich balladach jak „Kołysanka dla nieznajomej”, ale wokalista ten potrafi śpiewać również dobrze w języku angielskim, gdzie udziela mu się większy luz i swoboda artystyczna (cover piosenki „Let Her Go”). Artysta doskonale odnajduje się także w duetach (cover „Say Something”).

Krystian Trojanowski śpiewa utwory, które lubi i to się czuje. Bardzo to szanujemy! 

Zapraszamy na social media Krystiana!

Zachęcamy Was do zasubksrybowania oficjalnego kanału Krystiana na YouTube – link tutaj. Znajdziecie tam dużo świetnych wykonów artysty oraz jego świeżutki singiel „Tylko sobą być”. Tu znajdziecie kontakt do artysty i jego oficjalny profil na FB, a tutaj jego oficjalny profil na Instagramie. 

Życzymy wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów! 🙂 

Kamil KoksaWasza Scena Muzyczna