WASZA SCENA MUZYCZNA

Mariusz Malus - artysta niezależny, który pisze i komponuje na morzu!

Mariusz Malus to artysta niezależny, który poprzez swoją twórczość zaprasza odbiorcę do swojego nieoczywistego świata pełnego nostalgii, pragnień i zawirowań. Jest autorem wszystkich tekstów swoich piosenek. Sam komponuje muzykę, by ostatecznie, jako solista stanąć naprzeciw mikrofonu. Można powiedzieć o Mariuszu, jest „sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem…”. I ta metafora ma swoje przełożenie nie tylko na twórczość Mariusza, ale też na jego życie.

Kapitan i muzyk w jednym.

Przez kilka miesięcy w roku jest Kapitanem, by po powrocie na ląd przeistoczyć się w chłopaka w klasycznym oldschoolowym Mustangu z lat 70tych. Czy to w przestrzeni oceanu, czy na drogach i bezdrożach odnajduje inspiracje do swoich twórczych poszukiwań.

Piosenki stworzone na morzu.

Na morzu Mariusz pisze i komponuje. Podczas gdy na lądzie dopracowuje w studiu brzmienie swoich piosenek, a także nagrywa materiał filmowy do kolejnych klipów muzycznych realizowanych przez Aurelię Tymińską – swoją dziewczynę i menadżerkę jednocześnie. 

Mariusz w swoich piosenkach opowiada o doświadczeniach z własnego życia.

Powstało do tej pory kilkadziesiąt utworów, które czekają, by dojrzeć, aby się nimi podzielić ze swoimi fanami. Ten kontakt z fanami jest dla tego młodego artysty niezwykle ważny. Jego muzyka jest rodzajem języka, którym opowiada o mocnych emocjach i kiedy ktoś współodczuwa te emocje i reaguje na ten przekaz, zmienia się to w siłę napędową do dalszego tworzenia. A ponieważ są to często emocje bardzo intymne, również ta „rozmowa” poprzez muzykę staje się niemal osobista. I rzeczywiście, jak się dobrze wsłuchać w piosenki Mariusz Malusa, z zaskoczeniem można w nich odkryć fragmenty głęboko pochowanych doświadczeń z zakrętów i burz swojego własnego życia, jakby były napisane właśnie o nim.

Zapraszamy Was na oficjalne social media Mariusza!

Już niebawem na naszym portalu opublikujemy naszą recenzję jednej z piosenek Mariusza. To bez wątpienia człowiek, który ma bardzo dużo do powiedzenia w swoich piosenkach, które są bardzo emocjonalne. Zachęcamy Was, żebyście zajrzeli na oficjalny kanał tego artysty na YouTube. Zapraszamy Was także na oficjalny profil Mariusza na FB oraz na Instagramie

Wasza Scena Muzyczna