WASZA SCENA MUZYCZNA

Natalia Krawiec - Głos Września 2021!

To już 9 raz, kiedy wybraliśmy nowy głos portalu Wasza Scena Muzyczna. W niektórych edycjach mamy twardy orzech do zgryzienia, kogo wyróżnić. Tym razem było podobnie. Wasza aktywność w naszym konkursie była dość duża, a co za tym idzie – była spora konkurencja. Dobrze widzieć, że w kolejnych edycjach pojawia się coraz więcej nowych, świeżych osób na naszej grupie na FB, które chętnie publikują na niej swoje nagrania. 

We wrześniu postanowiliśmy nagrodzić młodą, utalentowaną dziewczynę, pełną energii, uśmiechu i wrażliwości. Poznajcie Natalię, która przekonała nas między innymi swoją magiczną barwą głosu, który najmocniej przykuł naszą uwagę. 

Śpiewanie to ogromne wyzwanie, ale nie każdy potrafi robić to po swojemu. Natalia to bez wątpienia jedna z tych wokalistek, która może wiele namieszać w branży muzycznej w najbliższych latach. Niech nasze wyróżnienie będzie swojego rodzaju pieczątką jakości i kolejnym krokiem w drodze do dalszych sukcesów! 🙂 

Jej siła to bycie sobą! 🙂

Natalia Krawiec ma 17 lat i mieszka w Oleśnicy. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła jako małe dziecko, udostępniając wykonania piosenek na portalu iSing. Na zajęcia wokalne uczęszcza już wiele lat. Utalentowana wokalistka kocha śpiewać i wiążę z tym swoją przyszłość. Natalia chce rozwijać się w tym kierunku i występować na scenie jak najwięcej. W rozmowie z nami nawiązuje do tego w następujących słowach: „To uczy mnie radzenia sobie ze stresem, ale i daje dużo radości!”. 

Tę radość poznacie w ekspresji tej młodej osoby. Jako kompozytor i muzyk widzę wiele radosnych, energicznych osób, które są takie prywatnie. Zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży nie łatwo jest w płynny sposób przenieść ten „żywioł” potem na scenę, na której często, to drugie, czyli stres-paraliżuje i zabiera siły. W przypadku Natalii wszystko jest spójne a jej siła to bycie sobą. Właściwy dobór coverów, jakie prezentuje na swoim kanale, utwierdza nas w przekonaniu, że ta młoda wokalistka, jest bardzo „dorosła” artystycznie, posiada ciekawą, kolorową barwę głosu, którą umie zaprezentować w różnorodnym repertuarze.  

Nagranie konkursowe Natalii możecie posłuchać tutaj! Zachęcamy! 🙂

Sukcesy artystyczne!

Natalia bardzo lubi próbować swoich sił w konkursach wokalnych. W ostatnim czasie udało jej się zająć I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Angielskiej w Brzegu, z czego jest ogromnie dumna. W przyszłości chciałaby pisać własne piosenki, a także spróbować swoich sił w śpiewaniu na weselach. Wierzymy, że kolejne sukcesy, to kwestia czasu, dalszej pracy i determinacji. Doświadczenie podpowiada nam, że jeszcze nie raz, nie dwa usłyszycie o Natalii.

Skromna i silna.

Natalia to skromna dziewczyna, która woli „mówić o sobie” przez śpiew. Nas przekonała jej siła i pewność siebie, którą w sobie posiada. Widać to w jej postawie na scenie oraz w nagraniach, których możecie posłuchać na jej kanale. Jako młoda dusza artystyczna już dziś posiada charyzmę, która ją wyróżnia. To dobrze wróży na przyszłość. Tym bardziej jesteśmy ciekawi jej muzycznej przyszłości. 

Wspieramy polskich wokalistów!

To już nie pierwszy raz, kiedy wspieramy polskich wokalistów. Poza dużymi konkursami wokalnymi, organizując także te mniejsze, w których nagłaśniamy osoby, o których warto mówić. Cieszymy się, że możemy kolejny raz przedstawić Wam taką osobę-Natalię, która jest kolejnym „kolorowym ptakiem”, o którym mogliśmy napisać szerzej na łamach naszego portalu. Oprócz działu TALENTY WOKALNE, do którego trafiają jedni z najlepszych, wyróżniamy także tych młodszych, będących dopiero u progu swojej dorosłej drogi artystycznej. 

Dalsze historie wyróżnionych przez nasz portal wokalistów pokazują, że odnoszą potem sukcesy w największych festiwalach i konkursach wokalnych, ale i wielkich formatach telewizyjnych (patrz: Jakub Zajączkowski, którego wczoraj mieliśmy okazje widzieć po raz kolejny w popularnym The Voice of PolandJan Jakubowski, który pojawił się ostatnio w programie Szansa Na Sukces i wielu, wielu innych znakomitych wokalistów młodego pokolenia, którzy robią wokalne kariery na rodzimym rynku). 

Wiemy, że Natalię czeka również taka droga! 🙂 Ta młoda, zdolna wokalistka kocha śpiewać i występować, a na scenie czuje się jak „ryba w wodzie”! 🙂 Serdecznie zapraszamy Was na oficjalny kanał Natalii na portalu YouTube. Życzę Ci Natalio wielu sukcesów i wszelkiej pomyślności! Do zobaczenia! 🙂 

Kamil KoksaWasza Scena Muzyczna