WASZA SCENA MUZYCZNA

XIII Konkurs piosenki polskiej GŁOSOWISKO 2021

Jeleniogórskie Centrum Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń do  XIII Konkursu Piosenki Polskiej „Głosowisko”, który odbędzie się w sali widowiskowej 12 listopada 2021 (piątek), o godz. 10.00. Trzynasta edycja „Głosowiska” skierowana jest nie tylko do dzieci i młodzieży, ale także do dorosłych, zarówno wykonawców indywidualnych, jak też całych zespołów. Przewidziano zatem 3 kategorie wiekowe: 7 – 12 lat, 13 – 17 lat, 18 lat i więcej. Wykonawca przygotowuje dwa utwory śpiewane, wyłącznie w języku polskim. Repertuar zgłoszony w karcie uczestnictwa nie może być zmieniany w trakcie trwania imprezy. W przypadku zeszłorocznych laureatów „Głosowiska” nie dopuszcza się ponownego wykonania piosenek nagrodzonych w latach wcześniejszych. Prezentacja piosenek może być wykonana z wykorzystaniem podkładu muzycznego (półplayback – podkład instrumentalny prezentowany jest z nagrania, a wokalista śpiewa na żywo), a capella lub z wykorzystaniem akompaniamentu (nie przekraczając regulaminowej liczby wykonawców). Nagrania z wykonaniem zgłaszanego repertuaru – pliki wyłącznie w formacie mp3 lub CD audio (płyta) należy nadsyłać do 29 października 2021, na adres mailowy: sekretariat@muflon.sobieszow.pl  (w tytule: „Głosowisko 2021”) lub na adres pocztowy:

Jeleniogórskie Centrum Kultury „Muflon”
ul. Cieplicka 172
58-570 Jelenia Góra 

z dopiskiem „Głosowisko 2021”.

Uwaga! Nieprzekraczalny termin przesyłania kompletu materiałów upływa z dniem 29 października 2021. Ze względu na sytuację pandemiczną – konkurs odbędzie się tylko wtedy, jeśli zgłosi się do niego minimum 8 uczestników indywidualnych/zespołów. Uczestnictwo w konkursie jest objęte akredytacją w wysokości 20 zł.

Najlepszym wykonawcom Jury, przyzna nagrody rzeczowe i dyplomy w poszczególnych kategoriach wiekowych za zajęcie I, II i III miejsca oraz dyplomy osobom wyróżnionym.

Źródło: http://muflon.sobieszow.pl/