WASZA SCENA MUZYCZNA

Międzynarodowy Konkurs Piosenki - "2021 International Songwriting Competition".

ISC 2021 jest otwarty!

OBCHODY 20. ROCZNICY 

Aby uczcić dwudziestą rocznicę istnienia, ISC zwiększyło swój ogólny pakiet nagród do 225 000 $ w gotówce i nagrodami, którymi podzieli się łącznie 71 zwycięzców w 23 kategoriach. Ogólny pakiet nagród głównych również został zwiększony do prawie 70 000 USD i obejmuje 25 000 USD w gotówce oraz nagrody dodatkowe. 

Międzynarodowy Konkurs Piosenki (ISC) to coroczny konkurs piosenki, którego misją jest zapewnienie możliwości zarówno początkującym, jak i uznanym autorom piosenek, aby ich piosenki usłyszano na profesjonalnej, międzynarodowej arenie. ISC ma na celu pielęgnowanie talentów muzycznych autorów piosenek na wszystkich poziomach i promowanie doskonałości w sztuce pisania piosenek. Do udziału zaproszeni są amatorzy i profesjonalni autorzy piosenek oraz muzycy. ISC ma najbardziej prestiżowy panel jurorów ze wszystkich konkursów pisania piosenek i muzyki na świecie, oferując ekspozycję i możliwość wysłuchania twoich piosenek przez najbardziej wpływowych decydentów w branży muzycznej.

WYGRAJ PIENIĄDZE, NAGRODY, UZNANIE!

71 zwycięzców podzieli się gotówką i nagrodami! ISC to świetna okazja dla autorów piosenek, muzyków i wykonawców, aby wygrać pieniądze i nagrody, rozwinąć karierę muzyczną oraz zdobyć uznanie i ekspozycję w branży muzycznej.

Oprócz nagród pieniężnych i gadżetów zwycięzcy korzystają z wielostronnej kampanii promocyjnej mającej na celu wyeksponowanie ich na arenie międzynarodowej i zwrócenie uwagi na ich osiągnięcia w pisaniu piosenek.

W zależności od kategorii, zgłoszenia są oceniane według następujących kryteriów:

• Kreatywność
• Oryginalność
• Tekst 
• Melodia
• Aranżacja
• Ogólny wyraz artystyczny

DOŁĄCZ DO RANK POPRZEDNICH ZWYCIĘZCÓW: Vance Joy, Gotye, Illenium, Kehlani, Bastille, The Band Perry, Kimbra, Passenger, Kasey Chambers, Passenger, Lindsey Stirling, Fantastyczny Negrito, Kate Miller-Heidke, Gregory Porter, King Charles, Gin Wigmore, Andrew Bird , Dla King & Country, Omara Sosa i nie wielu innych! 🙂 

SWOJEGO ZGŁOSZENIA MOŻESZ DOKONAĆ TUTAJ TYLKO DO 3 LISTOPADA 2021 ! Polecamy! 🙂 Wasza Scena Muzyczna