WASZA SCENA MUZYCZNA

Megi H - Givin' up on you - RECENZJA.

„Givin’ up on you” debiutancki singiel Megi H znanej wcześniej pod pseudonimem Creiscia. O artystce więcej na łamach naszego portalu pisaliśmy TUTAJ. Najnowsza piosenka opowiada o różnych relacjach międzyludzkich, rozpoczynając od związków, poprzez przyjaźnie, znajomości aż do toksycznych relacji, ale również o rzeczach, do których jesteśmy przywiązani, wydarzeniach, w których tkwimy i nie potrafimy się od nich uwolnić. Tak o swoim najnowszym dziele opowiada w rozmowie z nami sama autorka. Piękna jest także puenta tego utworu, która dodaje skrzydeł i przypomina nam o tym, że każdy ma w sobie siłę, by zostawić przeszłość i zająć się teraźniejszością. Poznajcie piosenkę, która muzycznie jest naprawdę na wysokim poziomie, a merytorycznie niesie ze sobą niezwykłą mądrość i energię! 

fot. Marceli Kuran

Mocną stroną "Givin' up on you" jest przekaz.

Najnowszy singiel artystki „urodził się” w bardzo burzliwym okresie jej życia. W takich sytuacjach często potrafią powstać „wielkie dzieła”, bowiem artysta nie kalkuluje. Mocną stroną „Givin’ up on you” jest przekaz. Często w trudnych momentach życiowych najlepszym „lekarstwem” jest sztuka i możliwość tworzenia. Megi H udowadnia, że potrafi „leczyć” swoją muzyką. Jej głos jest silny, a jednocześnie ciepły, a jej umiejętność dzielenia się osobistymi doświadczeniami poprzez muzykę zasługuje na uznanie i szacunek. 

Utwór schowany do szulfady.

Utwór „Givin’ up on you” to kawałek, który musiał „chwilę” poczekać na swoją premierę. Artystka schowała go do tak zwanej „szuflady” na 3 lata, by finalnie sięgnąć po niego ponownie, udoskonalić i zaprezentować publiczności. Po raz kolejny pomocni okazali się ludzie z ekipy Delphy Records. Wspólnymi siłami udało się stworzyć piękną piosenkę, której inspiracją do powstania było samo życie. 

Nowoczesna produkcja i apetyt na więcej!

„Givin’ up on you” to dopracowane w szczegółach dzieło. W porównaniu z poprzednimi propozycjami artystki, jest to nowy muzyczny rozdział w jej życiu. Najnowszy singiel może spodobać się wielu wymagającym odbiorcą. Muzycznie to nowoczesny pop z mieszanką R&B, gdzie główne skrzypce gra głos wokalistki. To wokal z pazurem, chrypką i mocą, której może jej pozazdrościć wiele wokalistek młodego pokolenia. Megi H to kobieta z wdziękiem i osobowością, co „prowadzi” ją do „popełniania” tak udanych kompozycji jak „Givin’ up on you”! Ta artystka naprawdę „rośnie” z miesiąca na miesiąc, stając się wewnętrznie „bogatszą” wokalistką. 

fot. Marceli Kuran

Wszystko sie zgadza!

Klimatyczny teledysk, który polecamy Wam zobaczyć, świetnie uzupełnia piosenkę. Mamy tu brytyjski styl śpiewania, kojarzący się z takimi artystkami jak śp. Amy Winehouse czy Leonna Lewis. Ta artystyczna droga to zdecydowanie coś, w czym doskonale czuje się Megi H. i życzymy sobie, by dalej tworzyła piosenki osadzone w tej stylistyce, bo słychać, że czuje się w niej jak „ryba w wodzie”. Tymczasem Was zapraszamy do posłuchania piosenki TUTAJ, a Megi życzymy kolejnych tak udanych produkcji i wielu sukcesów! 🙂

Wasza Scena Muzyczna

fot. Marceli Kuran