WASZA SCENA MUZYCZNA

"PIOSENKA ROKU 2021" - FINALIŚCI - ANKIETA DO GŁOSOWANIA!

Spośród ponad 200 zgłoszeń wyłoniliśmy FINALISTÓW konkursu „PIOSENKA ROKU 2021” portalu Wasza Scena Muzyczna. Do plebiscytu wybraliśmy piosenki, które miały swoją premierę w 2021 roku. Są to utwory z przeróżnych gatunków od jazzu i bluesa, przez rock i metal, pop, dance, aż po rap, hip-hop. Nasz portal to Wasza Scena, a ta scena jest różnorodna i kolorowa. To Wy-artyści alternatywni, wokaliści i twórcy młodego pokolenia decydujecie o tym, jak ta scena wygląda! Wszyscy jesteście wyjątkowi na swój własny sposób! 🙂 

Do konkursu zakwalifikowaliśmy 108 piosenek. Ankieta do głosowania startuje już dziś! Każdy użytkownik może oddać tylko jeden głos (z jednego urządzenia). Na swoją ulubioną piosenkę, możecie oddawać głosy do 30 listopada 2021 roku, do godziny 21:00. Swój głos można oddać przez wybranie odpowiedniej opcji w naszej ankiecie znajdującej się w tym artykule (poniżej). 

Tytuł „Piosenka Roku 2021” otrzyma utwór, który wybierzemy z wszystkich finalistów. Natomiast tytuł „Piosenka Roku Publiczności 2021” otrzyma utwór, który otrzyma najwięcej głosów w naszej ankiecie (1 miejsce). O nagrodzonych napiszemy specjalne artykuły promocyjne na naszym portalu. Dodatkowo TOP 10 naszej ankiety (10 piosenek z największą ilością zdobytych głosów) wyróżnimy w postaci specjalnie przygotowanego filmu na naszym kanale YouTube. 

Zapraszamy do głosowania na swojego faworyta/faworytkę. Życzymy powodzenia i gratulujemy wszystkim wyróżnionym artystom! 🙂 

Wasza Scena Muzyczna

ANKIETA DO GŁOSOWANIA - "PIOSENKA ROKU 2021" - FINALIŚCI

ANKIETA DO GŁOSOWANIA "PIOSENKA ROKU 2021"

View Results

Loading ... Loading ...

Jak głosować? Zaznacz właściwą osobę przy wybranym tytule piosenki (po zagłosowaniu wyświetlą Ci się aktualne wyniki ankiety). 

Przycisk „Vote” – oznacza głos (zagłosuj) 

Przycisk „View Results” – zobacz rezultaty

*UWAGA* Kategorycznie zabrania się korzystania z automatów oddających głosy na wybraną piosenkę oraz wszelkich innych niedozwolonych form (boty itp.). W przypadku nadużycia, dany utwór zostanie usunięty z listy finalistów.