WASZA SCENA MUZYCZNA

Andre Rieu - Happy Together - PREMIERA

André Rieu prezentuje swój nowy album zatytułowany „Happy Together” (CD + DVD), który ukaże się w sprzedaży 19 listopada 2021 roku. „Happy Together” to niezwykła i emocjonalna „oda do radości”, celebrująca powrót do życia, szczęścia i miłości – muzyczne przypomnienie tego, jak było przed pandemią i jak wkrótce będzie ponownie. Na nowy album artysta wybrał swoje ulubione utwory z repertuaru światowych gwiazd, chcąc nieść swoim fanom wyjątkową porcję szczęścia. „Happy Together” zaprasza do tańca i świętowania. To album, który ogrzeje mroźne, zimowe miesiące. Na płycie CD/DVD znalazły się wspaniałe, znane na całym świecie kompozycje, których melodii nie sposób zapomnieć. Wśród nich usłyszymy „You are my Sunshine”, „La Bamba”, „Happy Together”, „Voices of Spring”, „Valencia”, „Circus Renz”, czy „Estudiantina”

André Rieu: „Kiedy po półtorarocznej rozłące spotkałem się z moją orkiestrą, śmialiśmy się, płakaliśmy, byliśmy pełni emocji! Moja orkiestra to moja wielka rodzina i mam nadzieję, że poczujecie naszą radość i energię z ponownej możliwości tworzenia muzyki. Mam nadzieję, że mój nowy album przyniesie ludziom wiele, wiele szczęścia!”

 

Orkiestra André to jedyna taka orkiestra na świecie – nie jest ograniczona ścisłymi zasadami muzyki klasycznej, a to oznacza, że mogą robić wszystko, co chcą! Gdzie jeszcze można zobaczyć sekcję dętą, która gra i je sznycel w tym samym czasie? Na jakim innym koncercie można zobaczyć męski chór przybywający na scenę w gondoli?! Teraz, po półtorarocznej przerwie muzycy ponownie, mogą nieść radość albumem „Happy Together”!

 

André Rieu, nazywany Holenderskim Królem Walca, właśnie otrzymał swoją 10. złotą płytę w Wielkiej Brytanii, a wszystkie jego poprzednie albumy dotarły do pierwszej dziesiątki list przebojów. Artysta ma nadzieję, że jego nowa płyta zachwyci miliony fanów na całym świecie, a słuchacze będą mogli ponownie poczuć z nim więź.

 

O ANDRÉ RIEU

Niezwykły skrzypek, André Rieu, prezentuje muzykę klasyczną milionom ludzi na całym świecie. Przemienił walca w międzynarodową sensację i obecnie jest najlepiej zarabiającym artystą klasycznym w historii Billboard Boxscore. Ponadto, André jest nadal aktywnym wykonawcą klasycznym, a ilość sprzedanych biletów na jego koncerty regularnie przewyższa te sprzedawane na koncerty największych światowych gwiazd popu i rocka. Rieu sprzedał ponad 40 milionów albumów. Jego romantyczne i radosne projekty muzyczne zawierają mieszankę lekkich klasycznych standardów, walców, muzyki filmowej i operowej, a także piosenek popowych. Wszystko to w wykonywaniu Johann Strauss Orchestra, największej prywatnej orkiestry na świecie. André Rieu co roku występuje dla ponad 500 tys. osób. Jego nagrania umieszczone na YouTube osiągnęły ponad miliard wyświetleń, a na Facebooku, Króla Walca obserwuje ponad 8 milionów fanów.