WASZA SCENA MUZYCZNA

Rusza konkurs na TIKTOKU do SING2

Rozpoczyna się konkurs wokalny na platformie TikTok. Zachęca użytkowników do zaśpiewania fragmentów utworów wykorzystanych w filmie. Zwycięzca rywalizacji nagra singiel we współpracy z Universal Music.

„Sing 2” to kontynuacja perypetii koali Boostera Moona oraz paczki utalentowanych zwierzaków, które postawiły teatr New Moon na nogi, realizując tym samym marzenia głównego bohatera. W ramach promocji Sing2, dystrybutor animacji UIP, w ślad za Boosterem, daje szansę na realizację marzenia o sławie ukrytym talentom za pomocą konkursu wokalnego na TikToku.

W ramach zadania konkursowego użytkownicy aplikacji mają zamieścić na swoim profilu na TikToku 30-sekundowy filmik prezentujący ich własne wykonanie wokalne jednej z piosenek wykorzystanych w filmie: „There’s Nothing Holding Me Back”, „I Still Haven’t Found What I’m Looking For” lub „Girl On Fire”. Konkurs potrwa od 13 do 27 stycznia, a zwycięzca, we współpracy z największą w Polsce wytwórnią fonograficzną Universal Music, nagra singiel i zrealizuje teledysk do utworu.

W promocję konkursu włączyli się influencerzy – Małgorzata Socha, filmowa Rosita oraz Kinga Sawczuk i Michał Gała którzy za pośrednictwem video zachęcają użytkowników aplikacji do udziału w zabawie.

Szczegóły konkursu i link do video tutaj!