WASZA SCENA MUZYCZNA

#5 Castingi - Nowe, ciekawe projekty dla wokalistów!

Zapraszamy do kolejnej części serii artykułów „Castingi”, w której informujemy Was o możliwości wzięcia udziału w ciekawych, światowych projektach dla wokalistów! 🙂

Wasza Scena Muzyczna

Luna Rossa Productions szuka wokalistów!

Firma poszukuje doskonałych śpiewaków we wszystkich gatunkach od opery po pop i rock (3000-4000 USD miesięcznie). Płatne próby w Wielkiej Brytanii. Pokryte wszystkie koszty podróży. Próby 30 stycznia w Londynie.

Kontakt do organizatora TUTAJ

Kontakt do Dyrektora (Marc Sorrentino), osoby decyzyjnej: TUTAJ

Jerry Jean, wielokrotnie nagradzany autor tekstów, producent i muzyk z Nowego Jorku szuka wokalisty!

Jerry jest założycielem Vocal Artist House, dynamicznego studia produkcji muzycznej i coachingu wokalnego w Harlemie. Jerry pracował z artystami, którzy zdobyli nagrody Grammy/Emmy, zwycięzcami The Voice. Jest Amerykaninem z Tajwanu i młodszym bratem uznanego artysty Jamesa Jeana. Jerry czerpie z mieszanki ponadczasowych wpływów popu, soulu, elektroniki i klasyki.

Wynagrodzenie w zależności od poziomu i zasięgu artysty nagrywającego. Przesłuchania i próby zdalne przez FaceTime/Zoom (luty 2022). 

Kontakt do artysty TUTAJ

The Jivettes szuka wokalistów do współpracy!

Grupa poszukuje wokalistów z dobrymi umiejętnościami wokalnymi i umiejętnościami tanecznymi do trio wokalnego z lat 50. The Jivettes.

Terminy pracy: (umowy letnie w różnych lokalizacjach w Wielkiej Brytanii w całym kraju z możliwymi z krótkimi umowami w Europie marzec-grudzień, a także występy w Grecji i Hiszpanii kwiecień-październik, sześciomiesięczny okres obowiązywania umowy). Wynagrodzenie od 150 do 200 funtów – „Rezerwacje w Wielkiej Brytanii są opłacane za występ na zasadzie ad hoc, w razie potrzeby zapewnione jest zakwaterowanie. Kontrakty europejskie są opłacane z miesięczną pensją w euro i obejmują przeloty, zakwaterowanie i transport”.

Kontakt do organizatora TUTAJ