WASZA SCENA MUZYCZNA

Aleksandra Szustak - TALENT WOKALNY ROKU 2021.

Spośród grona dwudziestu FINALISTÓW plebiscytu #talentwokalny2021 to Wy (nasza społeczność) wybraliście numer 1! Głosować mogliście na najlepszej grupie dla wokalistów na FB! 🙂 Pierwsze miejsce z ilością aż 1735 głosów i tytuł TALENT ROKU 2021 zdobyła Aleksandra Szustak!

Ola pochodzi z Koluszek (urodziła się 24 marca 2008 r.). Jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 2 w Koluszkach. W rodzinnym mieście od 4 lat uczęszcza do Centrum Inicjatyw Artystycznych – MUZYCZNY MOLL pod kierownictwem p. Anetty Borowieckiej, cudownej osoby, która całym sercem oddana jest muzyce, a tym samym uczniom  Molla. Muzyka nigdy nie była jej obojętna. Jako malutkie dziecko kochała uroczystości z udziałem zespołów muzycznych, których nie odstępowała na krok, a jej ulubionym miejscem była scena! 

Dziś także dzięki Waszym głosom i wsparciu Ola trafiła do nas…na Waszą Scenę Muzyczną. Miejsce dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dla wszystkich z pasją do muzyki, śpiewu i nie tylko. Od prawie dwóch lat razem tworzymy społeczność, która tętni życiem! Cieszymy się, że kolejny raz możemy opowiedzieć o pięknej, artystycznej duszy, osobie pełnej wdzięku, pasji, talentu. Poznajcie TALENT WOKALNY roku 2021

Pierwsze wokalne kroki!

W wieku przedszkolnym Aleksandra brała udział w licznych konkursach, koncertach i uroczystościach. Reprezentując przedszkole, nie tylko na scenie lokalnej, była laureatką wielu konkursów, podczas których zdobywała liczne nagrody i wyróżnienia. Jednym z tych, który Ola pamięta do dziś, był ogólnopolski „Konkurs Akademii Aquafresh – Zostań Pastusiową Gwiazdą”. To wtedy nauczycielka rytmiki p. Klaudia Kapłonek odkryła w Oli talent muzyczny. W 2014 r. rozpoczęła naukę w Szkole Podstawowej nr 2 im. M. Konopnickiej w Koluszkach. Pod kierunkiem p. Anetty Borowieckiej, nauczyciela lekcji muzyki, brała udział także w wielu uroczystościach oraz koncertach szkolnych i pozaszkolnych, a także konkursach. W wieku 10 lat pod kierunkiem instruktorów muzycznych Ola rozpoczęła swoją przygodę w Muzycznym Molu. Jak twierdzi: „Miejsce to jest dla niej drugim domem, w którym może spełniać się, realizować swoje pasje i zainteresowania wśród przyjaźnie nastawionych ludzi”.

Ola to wokalistka o pięknej wrażliwości!

Ola jest dziewczynką o ogromnej wrażliwości. Uwielbia pomagać innym. Dlatego też często bierze udział w akcjach charytatywnych. Udział w takim przedsięwzięciu daje jej wiele radości.

Obecnie jej trenerem wokalnym jest pani Emilia Kudra, wokalistka, kompozytorka, pianistka i aktorka oraz wspaniały człowiek i pedagog. Właśnie pod jej skrzydłami i przy ogromnym wsparciu Ola stworzyła swoją pierwszą autorską piosenkę.

Utwór „Daj mi czas” to jej osobiste słowa i refleksja nad życiem, które nie zawsze jest kolorowe i usłane różami. Tworząc utwór, Ola chciała nawiązać kontakt ze słuchaczami, którzy podobnie jak ona czasem czują się niezrozumiane przez otaczający świat. Jednak chciała w nim pokazać, że mimo wszystko najważniejsze jest to, aby szukać na swej drodze odpowiednich wartości, a znajdzie się „klucz do wiecznego szczęścia”.

Wyrażanie siebie poprzez muzykę!

W chwili obecnej Ola jest na etapie tworzenia kolejnego utworu, którego szczegółów jeszcze nie chce zdradzać, ale niebawem będzie okazja, by go usłyszeć. 

Tworząc nowe utwory Ola podjęła współpracę ze studiem Flyin’ Deer Studio, które zajęło się produkcją muzyczną, aranżacją i nagraniem utworu. Ponadto Ola współpracuje także ze Studiem Piosenki Martinello Marcin Czarnecki, gdzie nagrywa swoje covery. 

Od roku śpiewa również w młodzieżowym zespole pop-rockowym FOBIA, działającym przy Centrum Inicjatyw Artystycznych – MUZYCZNY MOLL pod przewodnictwem wyśmienitego wokalisty, gitarzysty i kompozytora p. Bartka Grzanka.

Jednym zdaniem można powiedzieć, że muzyka to największa pasja Oli, w której może wyrazić swoje emocje, uczucia i myśli.

Wyjątkowa, młoda artystka!

Ola, to nie tylko TALENT WOKALNY ROKU 2021, to osobowość! Mimo młodego wieku my widzimy w niej przyszłość polskiej sceny muzycznej. Ta młodziutka wokalistka posiada talent do śpiewania, ale także wartości, które są równie ważne w życiu wokalisty. Te cechy to spokój, pracowitość, wrażliwość czy chęć rozwoju. Bez wątpienia wszystko, co najlepsze dopiero przed Tobą Olu! Kibicujemy i trzymamy kciuki za kolejne Twoje piosenki autorskie. Życzymy, byś spełniła wszystkie swoje marzenia! 🙂 

Tymczasem Was zapraszamy na oficjalny kanał Oli na YouTube – tutaj

Kamil KoksaWasza Scena Muzyczna