WASZA SCENA MUZYCZNA

Antonina Barnaś – TALENT WOKALNY ROKU 2021 – WYRÓŻNIENIE.

W naszym plebiscycie na „Talent Wokalny Roku 2021” dodatkowo przyznaliśmy dwa wyróżnienia. Jedno z nich trafiło w ręce Antoniny Barnaś, o której dziś będziemy mieli przyjemność więcej Wam opowiedzieć. Najbardziej lubimy pisać o najmłodszych pasjonatach śpiewu. Często to dzieci niezwykłe, jak Antosia, mające w sobie energię, wrażliwość i talent. Te fantastyczne dzieci to przyszłość naszej wokalnej sceny, dlatego cieszymy się, że po raz kolejny możemy przedstawić Wam młodziutką osobę, która kocha śpiewać! 🙂 

Antosia Barnaś urodziła się 17.06.2011 roku i mieszka w małej wsi Głowaczowa w województwie podkarpackim. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 4 lat. To wtedy w Przedszkolu w Straszęcinie, do którego chodziła to Panie Anita Kordek oraz Alina Serafin zauważyły w niej talent wokalny. Zgłoszona została przez nie na konkurs Powiatowy Przegląd Piosenki Przedszkolnej pod nazwą „Rozśpiewane Promyczki” w Miejskim Ośrodku Kultury w Dębicy  i tam wieku 5 lat została nagrodzona oraz zdobyła nagrodę publiczności. Z doświadczenia wiemy, że te pierwsze kroki w życiu dziecka są bardzo ważne. Pokierowanie, opieka artystyczna i wsparcie najbliższych. Często ten pierwszy występ, konkurs jest przełomowy. 

Występy na scenie i kolejne sukcesy! 🙂

Od 2016 roku Antosia, zaczęła uczęszczać do szkoły śpiewu Katarzyny Godzisz Vocal Studio w Dębicy. Pierwszą instruktorką śpiewu była Karolina Chmiel. Dzięki niej Antosia uczestniczyła w wielu konkursach gminnych, powiatowych oraz wojewódzkich, w których była nagradzana. W 2018 roku pod przewodnictwem Pani Katarzyny Godzisz nagrała piosenkę  z młodszą grupą wokalną Aniołki – „Czas radości”. W 2020 roku w styczniu Antonina odbyła 3-dniowe warsztaty pod okiem Mistrza Jnr Robinson z chóru gospel i improwizacji piosenki, które odbyły się w Dębicy organizowane przez Katarzynę Godzisz w Vocal Studio. Obecnie trenerką wokalną Antosi jest Pani Katarzyna Lach, dzięki niej bierze udział w konkursach wokalnych i jest laureatką wielu konkursów ogólnopolskich. 12 listopada 2021 wzięła udział w IV ogólnopolskim festiwalu Piosenki Polskiej i Zagranicznej zorganizowanym przez Fundację „Instytut Rozwoju Artystycznego” w którym została laureatką. 27 listopada 2021 w Gminnym Ośrodku kultury w Nowinach odbył się Ogólnopolski Festiwal Piosenki lat 80″90″00, gdzie Antosia zdobyła wyróżnienie. Od 2019 śpiewająco również działa w Chórze Parafialnym w Kościele w  Straszęcinie pod okiem Grzegorza Steca, który również jest jej nauczycielem muzyki w szkole.

Śpiewa, by sprawiać radość!

Jak mówi o niej jej mama: „Antosia jest wesołą i skromną osobą lubiącą oczywiście śpiew. Uważa, że muzyka kształtuje nie tylko wrażliwość, ale wpływa także na rozwój”. 

W wolnym czasie Antosia lubi rysować i aktywnie spędzać czas z rodziną. Dzięki mamie, która wspiera ją od samego początku, młodziutka wokalistka wie, że śpiewa po to, aby dawać radość innym. I życzymy Ci, by tak było zawsze. Śpiewaj nam, przekazuje emocje, realizuj się, spełniaj muzyczne marzenia! 🙂 Życzymy Ci wszystkiego, co najpiękniejsze! 🙂 Masz wielki talent, piękną i lekką barwę głosu. Wszystko, co najlepsze przed Tobą! 🙂 

Wasza Scena Muzyczna