WASZA SCENA MUZYCZNA

#1 Ciekawe warsztaty dla wokalistów i aktorów

Fascynuje Cię scena, aktorstwo, śpiew. Chcesz rozwijać swoje umiejętności, zdobyć wiedzę od znanych i cenionych w branży osobistości? Ten artykuł jest dla Ciebie! Przygotowaliśmy dla Ciebie 3 ciekawe możliwości uczestniczenia w wydarzeniach online, w których możesz się wiele nauczyć i zdobyć bezcenną wiedzę. Zapraszamy! 🙂

4 tygodniowe warsztaty z Judith Bouley!

Szukają aktorów do intensywnej pracy online z reżyserką i producentką Judith Bouley!

Dołącz do na 4-tygodniowe intensywne zajęcia z Judith Bouley, dyrektorem castingu i producentem CSA!
Projekt dedykowany jest dla aktorów 16+. Interaktywne lekcje na żywo, podczas których zdobędziesz cenną wiedzę oraz będziesz mógł wystąpić i uzyskać informacje zwrotne od Judith. Judy ostatnio pracowała nad filmem Netflix z Meryl Streep, Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence i Jonah Hillem. W ciągu czterech tygodni aktorzy nauczą się: rozpoznawać własną wspaniałość (ulepszać lub tworzyć swoją codzienną praktykę życiową); tworzyć historie (niezbędne do każdego przesłuchania lub roli); uczyć się, jak nasza firma działa dzisiaj; i doświadczać pracy na scenie. 

Spotkania będą odbywać się online: 20, 27 marca, 3 i 10 kwietnia w godzinach 14:00-16:00 EST / 11:00-13:00 PST. Koszt uczestnictwa to 299 USD. Szczegóły i strona www tutaj! 🙂

Dwutygodniowe warsztaty filmowe i telewizyjne z Gregg A. Klein!

Szukają uczestników na dwutygodniowe intensywne warsztaty aktorskie i głosowe z Greggiem A. Kleinem – prezesem i agentem teatralnym AKA Talent Agency! Te zajęcia są przeznaczone dla aktorów w wieku 16 lat i starszych. Będziesz pracować nad technikami nauki scen, czytania i przesłuchań (online za pośrednictwem Zoom). Będzie to interaktywna lekcja na żywo z pytaniami i odpowiedziami oraz możliwością wystąpienia i uzyskania informacji zwrotnej od Gregga. Będziesz mógł pobrać nagrania swoich występów wyłącznie w celach edukacyjnych. Będziesz mógł również wysłać nam twój headshot, CV, role aktorskie i wszystko, co chciałbyś, aby Gregg zobaczył.

Od 1999 roku AKA Talent Agency reprezentuje szeroką gamę talentów, od natychmiast rozpoznawalnych celebrytów po wschodzące gwiazdy i nie tylko. Klientów AKA można zobaczyć w filmach takich jak „Top Gun: Maverick”, „Narzeczona księżniczki”, „Iniemamocni”, „Toy Story” 1-4, „Historia małżeństwa”, „Klub książki”, „Zew dzikiej przyrody”. „Ant-Man” i wiele innych! Programy telewizyjne, takie jak „Simpsonowie”, „Młody Sheldon”, „Blindspot”, „The Fosters”, „NCIS”, „The Fosters”, „Law & Order” i wiele innych!

Gregg pomagał w kierowaniu karierami nominowanych do Oscara, Emmy, Złotego Globu, Independent Spirit. W dalszym ciągu pomaga kształtować kariery wielu młodym osobom, odnoszących sukcesy w filmie i tv. 

Szczegóły i strona www tutaj! :

Warsztaty Zoom ze znanym trenerem aktorskim - Anthonym Aibelem!

Zdobądź prywatne przygotowanie do castingów i szkolenie telewizyjne/filmowe z Anthonym Aibelem, coachem/reżyserem, uważanym przez wielu za najlepszego w branży. Jego książka o własnych technikach aktorskich ukazała się w 2023 roku. Zdobył nagrodę od Juilliard za swoją pracę edukacyjną i pomógł setkom osób zdobyć role w Netflix, HBO, NBC, Disney, Nick, Universal, AMC, Showtime, CBS, ABC, FOX, TBS, Amazon i Paramount Plus. Jest trenerem gwiazd Broadwayu i Filmu, a także utalentowanych początkujących i średniozaawansowanych, aktorów i nie tylko. 

Info tutaj!

Instagram/kontakt tutaj!