WASZA SCENA MUZYCZNA

Międzynarodowy Konkurs Muzyki Jazzowej KraCamera JAZZ 2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Międzynarodowym Konkursie Muzyki Jazzowej KraCamera JAZZ 2022, który odbędzie się w terminie: 23-24.05.2022 w Krakowie.

Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się w formule On-line. Konkurs skierowany jest do młodych muzyków i ma na celu propagowanie jazzu oraz promowanie młodych talentów. Konkurs jest otwarty dla dzieci i młodzieży, oraz muzyków do 29 roku życia, z Polski i zagranicy – edukujących się zarówno w placówkach publicznych, niepublicznych jak i w formie prywatnej.
W Konkursie mogą brać udział zespoły instrumentalne oraz wokalno – instrumentalne od duetu do oktetu, wykonujące muzykę jazzową. Prezentacje konkursowe oceniać będzie Jury złożone z wykładowców Akademii Muzycznych oraz wybitnych muzyków sceny jazzowej na czele z Przewodniczącym Jury: dr hab. Dominikiem Wanią– z Akademii Muzycznej im.K.Pendereckiego w Krakowie.

Termin zgłoszeń: 13.05.2022!

Interaktywną kartę zgłoszenia, Regulamin, a także wszelkie informacje dot. Konkursu znajdziecie Państwo na stronie Organizatora Konkursu: www.fwsm.pl, a także na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Żródło: https://www.fwsm.pl/