WASZA SCENA MUZYCZNA

ANOWA - "Nie boję się już bać" - PREMIERA

ANOWA to artystka, która w swoich kompozycjach czerpie z tradycji polskiej piosenki, na których się wychowała. Pierwszy singiel, jaki prezentuje na swoje 44-te urodziny to utwór „Nie boję się już bać”. Akustyczne, intymne brzmienia opowiadają kobiecą historię o odwadze bycia sobą, o zaakceptowaniu swojej wrażliwości i delikatności. Spokojna nuta na niespokojne czasy. Jest to pierwsza z 14 piosenek, które ANOWA przygotowuje wraz z producentką Karo Glazer na swoją debiutancką płytę. 

ANOWA to bardzo wszechstronna wokalistka.

Całość nagrywana jest w MAQ Studio przez muzyków sesyjnych. Czekamy na kolejne utwory, które, jak sama artystka mówi, są różnorodnymi opowieściami o kobietach, uczuciach, emocjach. Posłuchamy zarówno ballad, jak i utworów z bardziej rytmicznym flow. 

„W tekstach opowiadam o swojej drodze, jaką przebyłam. Gdybym miała określić siebie jednym słowem? ODWAGA. Wyszłam z szarości, czerni w kierunku jasnej i kolorowej strony życia. Staram się to oddać w swojej muzyce. Przekazać cały wachlarz emocji, jakich doświadczam. Jestem dowodem na to, że wszystko jest możliwe. Na nic nie jest za późno”. 

 

Kwintesencja doświadczenia i wrażliwości.

„Nie boję się już bać” – to „owoc” wielu lat życiowych i muzycznych doświadczeń. To wynik mądrych decyzji, artystycznej cierpliwości i właściwego doboru producentki i muzyków do współpracy. Często debiuty są spontaniczne i niedopracowane. Nie w przypadku ANOWY. To bardzo dojrzała wokalistka, wiedząca jak „poruszać” się w branży muzycznej, świadoma artystycznie i przygotowana mentalnie na zaprezentowanie się szerszej publiczności. 

Nie możemy doczekać się kolejnych piosenek!

„Mam dla siebie czułość, mam dla siebie lekkość” – to fragment tekstu z debiutanckiego singla wokalistki. Życzymy tego każdemu artyście: takiej czułości i lekkości, prawdy artystycznej, którą ANOWA prezentuje poprzez swoją muzykę. Tymczasem Was zapraszamy na social media artystki: jej Instagram, oficjalny kanał na YouTube i Fanpage. Trzymamy kciuki za premierę płyty! 🙂 

Wasza Scena Muzyczna