WASZA SCENA MUZYCZNA

Paweł Lisek - utytułowany wokalista z pasją!

Paweł Lisek to utalentowany i wszechstronny wokalista z Nowego Tomyśla. Na scenie od ponad 10 lat. Porusza się w gatunku pop, electro pop, ballady, poezja śpiewana. Inspiracje czerpie z takich artystów jak Andrzej Piaseczny, Krystyna Prońko, Edyta Górniak, Igor Herbut, zespół A-ha. Laureat wielu konkursów i festiwali. Zajął III miejsce na ogólnopolskim konkursie muzyki filmowej w Poznaniu. Dotarł do ścisłego finału międzynarodowego konkursu Aim 2 Fame. W konkursie udział wzięło kilka tysięcy uczestników z 42 krajów. ostatecznie zajął 25 miejsce w Top 100 z piosenką „O niebo lepiej” Mietka Szcześniaka. 3-krotnie nominowany do osobowości roku w kategorii kultura w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego. Ostatecznie zajął 2 miejsce.  Wystąpił kilka razy z Karol Band i Przyjaciele w Nowotomyskim Ośrodku Kultury. Dzięki współpracy z Karolem Rogaczem wokalista otworzył się na wiele nowych gatunków muzycznych. Paweł to także dwukrotny laureat kolęd i pastorałek w ogólnopolskim konkursie w Lwówku (drugi raz z zespołem Our Dreams prowadzonym przez Cecylię Ślusarz). Artysta ma także na swoim koncie gościnny występ podczas koncertu wyjątkowego harfisty Michała Zatora.

Ma na swoim koncie kilkanaście autorskich utworów.

Dzięki współpracy z wytwórnią Euphoria Entertaiment Paweł wydał wiele świetnej muzyki. Owocem tej współpracy są takie piosenki jak: We hope, Nie zatrzymasz mnie czy Zabierz mnie w swój piękny świat, które przez wiele tygodni znajdowały się na ogólnopolskiej Liście Przebojów Radia Wnet i innych notowaniach list przebojów. Najnowszy utwór „Mamy kilka szans” jest efektem współpracy z utalentowanym kompozytorem i współtwórcą tekstu Bartoszem Hoppe. Natomiast zdjęcie do okładki singla uwiecznił Przemysław Kaczmarek – Fotograf z wielką pasją. Nad całością czuwał właściciel wytwórni Euphoria Entertaiment – Arkadiusz Balcerczak.

Paweł to wokalista o wielu barwach!

Paweł Lisek to człowiek otwarty na współpracę, pomysłowy i pełen uczuć, które przekazuje przez muzykę. Jego twórczość jest pełna ciepła i wdzięku. Treści, które przekazuje w swoim utworach, cechuje mądrość życiowa i doświadczenie. Umie dobierać osoby, z którymi pracuje i tworzy dzieła, które są zbudowane na solidnym fundamencie artystycznym. To wokalista o ciekawej barwie głosu, który sprawdza się z powodzeniem w różnorodnych gatunkach muzycznych. Paweł jest na „ty” ze sceną. Bez wątpienia mamy tu do czynienia z artystą szlachetnym, dbającym o każdy detal swoich produkcji. Jego głos świetnie sprawdza się zarówno w tle gitary, jak i pianina. Ten gość czuje muzykę, żyje nią i to warto docenić. Wydaje się, że najlepiej jego osobowość sceniczna „żyje” w muzyce spokojnej, wrażliwej jak np. w kojących balladach. 

Zapraszamy Was na social media artysty.

O jednej z piosenek Pawła niebawem napiszemy naszą recenzję na łamach naszego portalu. Bądźcie czujni! 🙂 Tymczasem serdecznie zapraszamy Was do obserwowania social media Pawła. Tutaj jego oficjalny kanał na YouTube, oficjalny Fanpage oraz Instagram utalentowanego wokalisty. Kibicujemy i trzymamy kciuki za kolejne artystyczne sukcesy! 🙂

Wasza Scena Muzyczna.