WASZA SCENA MUZYCZNA

Julia Bury - "Pamiętnik" - PREMIERA

Pamiętnik” to debiutancka EP-ka młodej wokalistki – Julii Bury. Płyta składa się z czterech utworów, a każdy z nich pokazuje nam artystkę w różnych, odmiennych stylach.

Niezwykle wrażliwa, młoda artystka, która w każdą cząstkę swojego utworu zaklina unikalne emocje. Jak wskazuje nazwa debiutanckiej EP-ki utwory są tworzone na podstawie jej przeżyć. Są to chwile zarówno te szczęśliwe, ale również te trudniejsze.

EP-ka “Pamiętnik” powstała jako pierwsza, debiutancka płyta oraz jako zapowiedź pełnej płyty, którą Julia planuje wydać pod koniec 2022 roku. Za aranżację oraz produkcję odpowiedzialny jest Kuba “Kikut” Mańkowski – muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista, a także producent muzyczny, inżynier dźwięku i aranżer. Autor muzyki do filmów i spektakli teatralnych. Współpracował z takimi artystami jak Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Patrycja Markowska, Behemoth, Czesław Mozil, Mietek Szcześniak czy Piotr Kupicha.

Utwór “Latawiec” wchodzący w skład EP-ki trafił m.in. na antenę Trzeciego Programu Polskiego Radia, gdzie został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy. Trafił na Notowania List Przebojów w wielu rozgłośniach lokalnych Polskiego Radia.