WASZA SCENA MUZYCZNA

Calum Scott - Bridges - PREMIERA

Calum Scott, popularny wokalista i songwriter, wraca z pięknym singlem zatytułowanym „Heaven”. Ponadczasowa ballada zapowiada wyczekiwany przez fanów drugi album artysty, „Bridges”, który ukaże się 17 czerwca. Po wakacjach natomiast będzie można zobaczyć gwiazdora na żywo w Warszawie.

Nadchodząca płyta „Bridges” będzie następcą debiutu „Only Human”, który został znakomicie odebrany, czego dowodem 1. miejsce na liście iTunes w 21 krajach, 3,6 miliona sprzedanych egzemplarzy i łącznie 7,5 miliarda streamów.

Na „Bridges” znajdą się również wcześniejsze single „If You Ever Change Your Mind” (słodko-gorzki, ale pełen mocy utwór wyprodukowany przez Grega Kurstina, ośmiokrotnego zdobywcę Grammy, znanego ze współpracy z Paulem McCartneyem, Eltonem Johnem i Adele), „Rise” (porywająca piosenka z teledyskiem, w którym wystąpiła brytyjska aktorka Georgia Hirst) oraz „Biblical” (ballada z sercem na dłoni, do której Calum dołączył później wersję w amerykańskim języku migowym, stworzoną we współpracy z nagrodzonym Tony Award, Deaf West Theatre).