WASZA SCENA MUZYCZNA

Bitwy Wokalne 5 - FINAŁ

Basia Dubyk, Kornelia Paterska, Marta Byczk – oto finalistki konkursu dla dzieci i młodzieży BITWY WOKALNE 5! W trzech ankietach to WY-nasza publiczność wybraliście TOP 3. Nasz konkurs cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród rekordowej ilości zgłoszeń, jak i osób oddających głosy. Finalistki 5 edycji to nie tylko SUPER WOKALE, ale również wspaniałe młode osoby, pełne pasji, kochające śpiewać, obdarzone charyzmą i wysokimi umiejętnościami wokalnymi. 

Finalistki zaprezentujemy w osobnym FINAŁOWYM odcinku pod koniec lipca, gdzie niektóre z nich zaprezentują się w nowych utworach. Będzie to „wisienka na torcie” 5 edycji konkursu, do której otrzymaliśmy dziesiątki zgłoszeń z całego kraju. To wspaniale, że znowu będziemy mogli zaprezentować trzy cudowne wokalistki w FINALE! 🙂 Ogromne gratulacje dziewczyny, jesteśmy z Was dumni!  

Etap Finałowy.

Tym razem w etapie FINAŁOWYM zwyciężczynię wybierze JUROR.

Publiczność zrobiła już swoje, spisaliście się na medal, ochoczo oddając setki głosów na te wspaniałe utalentowane młode osoby! 🙂 Tym razem w finale z TOP 3 to Dyrektor naszego portalu wybierze zwyciężczynię 5 edycji! Zadecyduje Kamil Koksa – właściciel portalu Wasza Scena Muzyczna, pomysłodawca i organizator wszystkich naszych konkursów wokalnych, muzyk, pianista, kompozytor, Osobowość Roku POLSKA TIMES 2020 w dziedzinie „KULTURA”.  

Ale to nie wszystko! Pod odcinkiem finałowym, który opublikujemy na naszej grupie na FB, publiczność (widzowie) będą mogli wziąć udział w małym konkursie i komentarzami wspierać swoją faworytkę! Szczegóły niebawem! 🙂 Tymczasem życzymy Wam udanych wakacji i do usłyszenia w drugiej połowie lipca! 🙂 Bądźcie czujni! 🙂 

Na zdjęciu Kamil Koksa-Dyrektor portalu, to on spośród nagrań finałowych wybierze zwyciężczynię 5 edycji! 

ANKIETA PUBLICZNOŚCI

Poniżej uruchomiliśmy także ankietę dla publiczności. Możecie nam „pomóc” zdecydować w wyborze zwyciężczyni BITEW WOKALNYCH 5! Ankieta ma jedynie charakter poznawczy i jej wyniki nie decydują o zwycięzcy w konkursie. Jesteśmy jednak ciekawi zdania publiczności, więc zachęcamy do oddawania głosów na swoją faworytkę! Głosy można oddawać do 1 sierpnia poniedziałek do godziny 21:00. Wtedy także ogłosimy wyniki jury konkursu! 

ANKIETA PUBLICZNOŚCI - ODDAJ SWÓJ GŁOS!

ANKIETA DO GŁOSOWANIA - BITWY WOKALNE 5 - FINAŁ

  • Basia Dubyk (91%, 512 Votes)
  • Marta Byczk (5%, 30 Votes)
  • Kornelia Paterska (4%, 22 Votes)

Total Voters: 564

Loading ... Loading ...

Jak głosować? Zaznacz właściwą osobę przy jej imieniu i nazwisku (po zagłosowaniu wyświetlą Ci się aktualne wyniki ankiety). 

Przycisk „Vote” – oznacza głos (zagłosuj) 

Przycisk „View Results” – zobacz rezultaty