WASZA SCENA MUZYCZNA

Paweł Lisek - "Bądź kim chcesz" - PREMIERA

Paweł Lisek to utalentowany i wszechstronny wokalista z Nowego Tomyśla. Więcej pisaliśmy już o nim na łamach naszego portalu tutaj. Po dobrym odbiorze utworu „Mamy kilka szans” artysta nie zwalnia tempa. Właśnie ukazała się jego nowa piosenka „Bądź kim chcesz”!  Premiera odbyła się 11 lipca w serwisie You Tube oraz wszystkich platformach cyfrowych. Premiera singla LIVE odbyła się podczas koncertu w Międzyrzeczu, gdzie odbyła się zbiórka dla Lilki, która potrzebuje pomocy. Zachęcamy do wsparcia, bo każda pomoc się liczy. Link do zbiórki tutaj!

„Bądź kim chcesz” to utwór wyjątkowy, który czekał długi czas w szufladzie. Sam artysta tak wspomina proces napisania najnowszej piosenki: „Utwór musiał dojrzeć… Szczególnie tekst, który napisałem bardzo dawno. Tak naprawdę teraz nabrał wyjątkowe znaczenie. Czasy, w których żyjemy, są dynamiczne i intensywne. Świat mówi co mamy robić, jacy mamy być i czasami nie zastanawiamy się, czy tego chcemy. Biegniemy i uczestniczymy w tym. Tak po prostu…”.

Piosenka z przesłaniem!

Podczas odsłuchu nowego singla Pawła spotkamy się z jego nową, ciekawą odsłoną muzyczną. Nadal jest dla niego bardzo ważny przekaz utworu i wartości, jakie przekazuje przez treść swoich piosenek. Piosenkarz ma do przekazania ważne stanowisko: „Warto się zatrzymać i zastanowić czy identyfikujemy się z tym i zgadzamy, czy mamy „maskę”, którą czasami nieświadomie założyliśmy i pędzimy do przodu bezwiednie. Zawalczmy o prawdziwych i lepszych siebie!”. Jak widać rola muzyków i twórców w życiu słuchacza odgrywa bardzo ważne znaczenie i takie piosenki jak „Bądź kim chcesz” przypominają nam o tym, że warto być sobą, nie udawać kogoś innego i nie ulegać głosowi większości. Patrząc z perspektywy artystycznej (scenicznej), jest podobnie… Nie wszyscy artyści potrafią „przekazać siebie”, mieć odwagę śpiewać o tym, co przeżyli, czego doznali w życiu. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że możemy kolejny raz napisać o Pawle, bez wątpienia artyście szczerym i prawdziwym. 

Zgrana ekipa!

Dobre piosenki to często efekt mrówczej pracy i odpowiedniego doboru współpracowników. Tak naprawdę liczy się poza profesjonalizmem, chemia do wspólnego działania w studio. Paweł ogromnie dziękuję twórcą muzyki do piosenki, są to: Jucy-zdolna, młoda artystka, która jak mówi w rozmowie z nami wokalista, bardzo go inspiruje i Wojciech Kania, który ułożył utwór w całość.

 

Szeroki dorobek artystyczny poparty ciężką pracą.

Nie ukrywamy, że śledzimy drogę artystyczną Pawła już od jakiegoś czasu. Jego twórczość jest ciekawa i polecamy Wam z zapoznanie się z jego pozostałymi singlami. Wokalista współpracuje z wieloma zdolnymi artystami. Jednym z nich jest Bartosz Hoppe, kompozytor i współautor tekstu do „Mamy kilka szans”. Ta urocza ballada ma sobie magię i gorąco polecamy Wam ją poznać! 🙂

Choć Paweł Lisek to laureat wielu konkursów i festiwali (zajął między innymi III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Filmowej w Poznaniu czy dotarł do ścisłego finału Międzynarodowego Konkursu Aim 2 Fame) to udowadnia, że nie zamierza spoczywać na laurach. Utalentowany wokalista ma na swoim koncie już kilkanaście autorskich utworów. Dzięki współpracy z wytwórnią Euphoria Entertaiment zostały wydane takie piosenki jak: „We hope”, „Nie zatrzymasz mnie” czy „Zabierz mnie w swój piękny świat”, które przez wiele tygodni znajdowały się na ogólnopolskiej Liście Przebojów radia Wnet i nie tylko.

Zapraszamy Was na social media artysty.

Serdecznie zapraszamy Was do obserwowania social media Pawła. 

Tutaj jego oficjalny kanał na YouTube, oficjalny Fanpage oraz Instagram utalentowanego wokalisty. Kibicujemy i trzymamy kciuki za kolejne artystyczne sukcesy! 🙂

Wasza Scena Muzyczna.