WASZA SCENA MUZYCZNA

Najlepsze programy do śpiewania dla małych dzieci i nastolatków! Część 1.

Dzieci kochają muzykę i nie bez powodu… Pobudza kreatywność i może sprawić, że stajemy się szczęśliwsi. Oto najlepsze programy do śpiewania dla małych dzieci i nastolatków, filmy ze śpiewem i tańcem, przyjazne dzieciom musicale i filmy dokumentalne o ulubionych artystach muzycznych. Jest coś do śpiewania i tańca dla dzieci w każdym wieku (łącznie z dorosłymi).

Zapraszamy! 🙂

Wasza Scena Muzyczna 

The Beat Bugs

Ta urocza kreskówka dla dzieci Netflix Original zawiera piosenki Beatlesów, dzięki czemu jest to taki animowany program, który uwielbiają zarówno dzieci, jak i rodzice.

Learning Songs by Little Baby Bum

Ten muzyczny program dla dzieci uczy dzieci o liczbach, kolorach, zwierzętach i nie tylko poprzez proste piosenki.

Story Bots Super Songs

Ten program do śpiewania dla małych dzieci zawiera lekcje muzyki z ważnych przedmiotów, takich jak nauki ścisłe, matematyka, historia i nie tylko.

Motown Magic

To kolorowa muzyczna kreskówka, która uczy w zabawny i pomysłowy sposób. 

Trolls: The Beat Goes On

Szalenie popularny program dla dzieci. Mnóstwo optymistycznych piosenek i przygód Poppy i jej przyjaciół.

True: Magical Friends

Ten program skupia się na przyjaźni. True i jej pomocnik Bartleby uwielbiają współpracować, by chronić Tęczowe Królestwo.

Mother Goose Club

Jeśli szukasz tańca i śpiewu do klasycznych rymowanek i dziecięcych piosenek, zajrzyj do Mother Goose Club. Jasne, energiczne postacie występują w tym śpiewnym programie dla niemowląt i małych dzieci.

Beat Bugs: All Together Now.

Kontynuacja oryginalnego Beat Bugs, w tym programie robaki wyruszają na swoją największą przygodę po wygraniu lokalnego programu talentów. Pojawiają się w telewizji w „The Bug Factor”, czyli konkursie muzycznym poza ogrodem!

Dance & Sing with True.

Ten uroczy pokaz to nie tylko występ ze śpiewem, ale także pokaz tańca. Postaw swoje maluchy na nogi dzięki „Dance & Sing with True!”.

Word Party Songs.

Małe zwierzątka Bailey, Franny, Kip, Lulu i Tilley sprawią, że Twoje dzieci staną na nogi, śpiewając i tańcząc dzięki zabawnej kolekcji przyjaznych dzieciom teledysków.

Loo Loo Kids: Johnny & Friends Musical Adventures.

Ten kolorowy animowany program dla dzieci zawiera dużo śpiewu i tańca dla przedszkolaków. Główny bohater, mały Johnny, uwielbia muzykę… zwłaszcza, gdy w grę wchodzą jego rodzina i przyjaciele.

ChuChuTV Nursery Rhymes & Kids Songs.

Ten program skupia się na przekształcaniu rymowanek w skoczne melodie. Z pewnością maluchy będą jednocześnie tańczyć i uczyć się.

True Tunes

Ten program łączy klasyczne rymowanki z nowoczesnymi teledyskami, które dają dzieciom dużo frajdy i radości! 

Karma’s World

Karma, gimnazjalistka z talentem do tekstów i wielkimi marzeniami o zostaniu sławną raperką, wykorzystuje swoje talenty, aby stawić czoła każdemu wyzwaniu, jakie stanie na jej drodze. Sprawdź także Świat Karmy: Teledyski .

Cocomelon

W tej uroczej animowanej serii muzycznej dzieci uczą się cyfr, liter, dźwięków zwierząt i nie tylko. Zawiera zabawne rymowanki dla całej rodziny.

Julie’s Greenroom

W filmie Julie’s Greenroom, wyprodukowanym przez Jim Henson Company, występuje Julie Andrews. W tym uroczym serialu kukiełki wystawiają własny musical!