WASZA SCENA MUZYCZNA

#1 Praca dla Wokalistów

W tej serii artykułów znajdziecie topowe projekty dla wokalistów realizowane na całym świecie. Są to ogłoszenia skierowane do profesjonalnych wokalistów, chcących realizować się na arenie międzynarodowej i spełniających się zawodowo na najwyższym poziomie!

Zapraszam Was do pierwszej części serii. 

Kamil Koksa, Dyrektor Generalny portalu Wasza Scena Muzyczna

Opera Orchestre National Montpellier szuka ALTÓW!

Przesłuchania konkursowe odbędą się od 26 września 2022 (poniedziałek) – Sala komediowa opery Moliera – Montpellier. Wszystkie szczegóły oraz możliwość zgłoszenia się TUTAJ!

Zgłoszenia online do 11 września 2022!

De Munt, La Monnaie szuka drugiego ALTU!

La Monnaie jest belgijską operą, produkującą opery, koncerty, recitale i musciale cieszące się międzynarodowym uznaniem. La Monnaie Chorus rekrutuje: – wokalista-ALT. Główne przesłuchania: 27 października 2022 o 10:00 

Aby się zgłosić możesz zarejestrować się na ich stronie, wysyłając swoje CV, zdjęcie i link do osobistego nagrania wideo. 

Kontakt: Candice Bibauw, c.bibauw@lamonnaie.be

Szczegóły/zgłoszenia: TUTAJ!

Zgłoszenia do 15 września 2022! 

Zespół Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych ogłasza wakat dla wokalisty altowego w chórze Sea Chanters.

Przesłuchanie odbędzie się w Washington Navy Yard w Waszyngtonie we wtorek, 25 października 2022 r. i jest dostępne tylko na zaproszenie po przeglądzie nagrania. Zgłoszenia i nagrania należy nadsyłać do poniedziałku 19 września.

The Sea Chanters jest oficjalnym chórem Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych i wykonuje różnorodne utwory muzyczne, w tym tradycyjną muzykę chóralną, szanty morskie, patriotyczną taryfę, operę, Broadway i muzykę współczesną. Z siedzibą w Waszyngtonie, The Sea Chanters występują dla prezydenta, wiceprezydenta i licznych dygnitarzy kongresu, wojska i zagranicznych dygnitarzy. Oprócz krajowych tras i koncertów w rejonie Waszyngtonu, Sea Chanters często można spotkać w centrum naszych najważniejszych wydarzeń krajowych, w Białym Domu i Kapitolu Stanów Zjednoczonych, a także na NFL i innych profesjonalnych imprezach sportowych.

Wynagrodzenie od 70 000$ rocznie. 

Tutaj znajdziesz materiały do przesłuchań i szczegóły! 

Tutaj możesz wysłać swoje zgłoszenie! 

Zgłoszenia online do 19 września 2022! 

Fundacja Teatralna Carlo Felice w Genui ogłasza międzynarodowe selekcje na wokalistów.

Fundacja Teatralna Carlo Felice w Genui ogłasza międzynarodowe selekcje na podstawie kwalifikacji, w celu uzupełnienia obsady wokalnej i muzycznej-20 osób na 2023. 

Wybory będą dotyczyły następujących barw wokalnych: sopran, mezzosopran, tenor, baryton i nie tylko. 

Zgłoszenia/Szczegóły TUTAJ! 

Opera w Lyonie szuka wokalisty!

Opera w LYONIE szuka wokalisty. 

GŁÓWNE PRZESŁUCHANIE: poniedziałek 17 października od 10:00

Zgłoszenia do: 26 września 2022.

Jak aplikować/Szczegóły Pracy TUTAJ!

English National Opera zatrudni chórzystów!

Wszyscy kandydaci powinni mieć wysoki poziom śpiewu. Jesteśmy otwarci na dyskusję z każdym kandydatem w celu omówienia jego indywidualnych potrzeb i wymagań. Wszyscy kandydaci muszą mieć prawo do pracy w Wielkiej Brytanii.

Chórzysta jest członkiem chóru English National Opera. Praca obejmuje zobowiązanie do artystycznej integralności chóru, a także możliwość coachingu z ENO Music Staff oraz możliwość bycia branym pod uwagę przy małych rolach i coverach.

Termin przyjmowania wniosków: Poniedziałek 17 października o godz. 17.00

Szczegóły/Zgłoszenia TUTAJ!