WASZA SCENA MUZYCZNA

Showcase Promocja Artystów - Lista Eventów część 2.

Wielu artystów, których prowadziłem lub obserwowałem zaczynało promocje swoich koncertów zagranicznych od Showcase. Tam mieli realną szansę pokazania się ludziom z branży i nowej publiczności. Często takie koncerty prowadziły do wielu wyjątkowych możliwości. Te spotkania to możliwość dobrej promocji i pokazania się. Oto druga część serii, w której otrzymacie „na tacy” podaną listę tego typu wydarzeń odbywających się na całym świecie. 

Zapraszam! Kamil Koksa, Dyrektor Generalny, Wasza Scena Muzyczna. 

AmericanaFest (Londyn, Anglia)

23. doroczny AMERICANAFEST odbędzie się w dniach 19-24 września 2023, gromadząc tysiące artystów, fanów i profesjonalistów z całego świata w Nashville. To wydarzenie dla każdego, kto kocha mieszankę wpływów folku, country, bluesa i muzyki soul. Każdego roku AMERICANAFEST gromadzi legendarnych artystów, nowe pokolenie wschodzących gwiazd, fanów i profesjonalistów z branży.

Ich część konferencyjna obejmuje liczne panele, seminaria, ekskluzywne występy w ciągu dnia i wiele więcej, z dumą zapewniając najbardziej edukacyjne forum branży muzycznej w Nashville. To specjalne wydarzenie obejmuje zainteresowania i potrzeby artystów, menedżerów, wytwórni, stacji radiowych, wydawców, agentów, promotorów, sprzedawców detalicznych, dyrektorów ds. prawnych i biznesowych, merchandiserów i specjalistów od nowych mediów.

SZCZEGÓŁY/ZGŁOSZENIA TUTAJ! 

Output (Belfast, Irlandia Północna)

Założona w 2016 r. firma output belfast zdobyła swoją reputację w ciągu ostatnich 6 lat jako największa jednodniowa konferencja muzyczna w irlandii i prezentacja muzyki na żywo.

Każdego roku prezentują pełny program paneli, warsztatów i konferencji, a następnie wieczorny pokaz muzyki na żywo za darmo dla publiczności z prelekcjami/panelami prowadzonymi przez 60-70 profesjonalistów z branży muzycznej. 

SZCZEGÓŁY/ZGŁOSZENIA TUTAJ! 

m4music (Zürich, Szwajcaria)

m4music łączy i wspiera: tutaj spotyka się szwajcarska I europejska scena muzyczna, wymienia się pomysłami i celebruje artystów jutra. Celebrujemy przyszłą muzykę pop!

SZCZEGÓŁY/ZGŁOSZENIA TUTAJ! 

MUSEXPO (Hollywood, California USA)

Coroczna globalna impreza muzyczna i  pokazowa MUSEXPO, która odbywa się w Kalifornii. Bierze w niej udział wiele marek muzycznych, medialnych i technologicznych z całego świata. MUSEXPO Creative Summit dołącza do tygodniowej serii wydarzeń, która obejmuje  Global Synch Summit i A&R Summit , a także  Global Rock Summit , wszystkie zbiegające się w ramach California Entertainment Week. Część imprezy MUSEXPO odbywa się w  Castaway, który jest malowniczym miejscem na szczycie góry położonym na wzgórzach Burbank w Kalifornii.

Rosnąca lista MUSEXPO Creative Summit A&R, wydawców muzycznych i dyrektorów firm przemawiających na wielodniowym wydarzeniu w Burbank w Kalifornii świadczy o dużym prestiżu wydarzenia. 

SZCZEGÓŁY/ZGŁOSZENIA TUTAJ! 

ASCAP Experience (LA, California, USA)

Jest to wyjątkowe wydarzenie łączące społeczność twórców muzyki i producentów i firm wydawniczych. Warto zapoznać się z szerokimi możliwościami, jakie generuje ten event. 

SZCZEGÓŁY/ZGŁOSZENIA TUTAJ! 

LAUNCH Music Conference & Festival (Lancaster, Pennsylvania, USA)

LAUNCH Music Conference to rozwijająca się konferencja muzyczna artystów, która odbywa się co roku w Historic Downtown Lancaster w stanie Pensylwania każdego kwietnia przez trzy dni i trzy noce. LAUNCH skupia się zarówno na edukacji oraz wymianie doświadczeń. Wszyscy artyści, którzy zgłoszą się do jednego z ponad (120) miejsc umożliwiających występ/koncert, są zaproszeni do wzięcia udziału w LAUNCH i otrzymują dodatkowe weekendowe odznaki. Ta odznaka zapewnia bezpłatny dostęp do pełnego programu dziennego i bezpłatny wstęp do wszystkich witryn, ze zniżką na występy w namiocie imprezowym. Uczestnicy mogą spodziewać się ponad 12 godzin bezpłatnej edukacji muzycznej. Przez lata LAUNCH zgromadził tysiące uczestników, którzy wspólnie dzielą się swoją wiedzą i miłością do branży muzycznej. 

SZCZEGÓŁY/ZGŁOSZENIA TUTAJ!