WASZA SCENA MUZYCZNA

Paula Roma - "Cholerne pragnienie" - PREMIERA

Cholerne pragnienie to pierwszy długogrający album artystki  – Pauli Romy. To muzyczne przedłużenie świetnie przyjętej Ep-ki „Cześć, tu Paula Roma”, które zostało wzbogacone o odważniejsze aranże oraz bardziej osobiste teksty. 

Tematem przewodnim albumu są emocje oraz szerokie spektrum ich odczuwania. Artystka kontynuuję producencką współpracę z cenionym Jurkiem Zagórskim (zdobywcą 6 Fryderyków), dzięki czemu wyjątkowa mieszanka bluesa, soulu oraz alternatywnego popu nabiera jeszcze świeższego i czarującego znaczenia. To jeden z najmocniejszych debiutów ubiegłego roku i silny kandydat do topowego albumu 2022 roku polskiej alternatywy.

Edycja limitowana zawiera książeczkę aROMAtycznie – wyjątkowy, limitowany i autorski przepiśnik skomponowany przez samą Artystkę. 
Ulubione przepisy Pauli Romy, piękne zdjęcia potraw – to doskonała inspiracja do własnej przygody z gotowaniem przy dźwiękach płyty Cholerne pragnienie. Od artystki: „Niech ta intrygująca mieszanka świata muzyki i kulinariów rozbudzi w was głód do poznawania nowych dźwięków i smaków” – Paula Roma.