WASZA SCENA MUZYCZNA

KONKURS WOKALNY ONLINE

Kochani wokaliści i wokalistki. Serdecznie zapraszam Was do udziału w naszym nowym KONKURSIE WOKALNYM. Do wygrania super nagrody! Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca listopada 2022 roku. Nagrania konkursowe możecie publikować na naszej grupie na FB. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem konkursu, zawartym poniżej w tym artykule.

Życzę Wam wszystkim powodzenia i wspaniałej muzycznej zabawy! 

Kamil Koksa, Dyrektor Generalny, Wasza Scena Muzyczna. 

REGULAMIN KONKURSU

REGULAMIN KONKURSU

I. Organizatorzy. 

Portal muzyczny WASZA SCENA MUZYCZNA działający pod adresem: https://waszascenamuzyczna.pl/ 

II. Cel konkursu. 

Celem konkursu jest umożliwienie prezentacji umiejętności wokalnych, propagowanie kultury muzycznej, popularyzacja piosenek, promocja utalentowanych wokalistów. 

III. Uczestnicy. 

1. Adresatami konkursu jest młodzież od 16 roku życia, (skończone 16 lat na dzień 15 października 2022 roku) oraz osoby dorosłe (bez limitów). Wokaliści, wokalistki, wyłącznie soliści. Nie akceptujemy zgłoszeń grup wokalnych (przykład: duety, trio), zespołów muzycznych, chórów itp. 

2. Jako „uczestnika konkursu” rozumie się każdą osobę, która opublikuje post o treści „#waszascenamuzyczna” wraz ze swoim nagraniem wokalnym (np. link do nagrania na portalu YouTube) na grupie „Wokaliści, muzycy, artyści I www.waszascenamuzyczna.pl” (LINK DO GRUPY TUTAJ) w terminie od 15 października 2022 r. (sobota) do 30 listopada 2022 r. (środa) do godziny 23:59. 

3. Każdy uczestnik konkursu oświadcza, że w pełni akceptuje powyższy regulamin konkursu, respektuje i zgadza się postępować zgodnie z jego zasadami. 

IV. Warunki udziału. 

Warunkiem udziału w konkursie jest opublikowanie swojego nagrania w grupie WASZA SCENA MUZYCZNA na portalu Facebook (link do grupy TUTAJ). Aby zgłoszenie było przyjęte, w opisie posta z nagraniem należy dodać hasztag #waszascenamuzyczna. Publikacja posta na grupie jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu konkursu. Konkurs trwa od 15 października 2022 r. (sobota) do 30 listopada 2022 r. (środa) do godziny 22:00 i tylko wtedy można publikować nagrania konkursowe na grupie. Dobór repertuaru jest dowolny. Można publikować zarówno covery, jak i utwory autorskie. Każdy uczestnik może dokonać tylko jednego zgłoszenia do konkursu! (każdy uczestnik może opublikować tylko jedno nagranie konkursowe). W przypadku opublikowania kilku nagrań, brane jest pod ocenę przez organizatora wyłącznie pierwsze zgłoszenie konkursowe opublikowane na grupie. 

V. Kryteria oceny. 

W skład Jury Konkursu wchodzą: Kamil Koksa – właściciel portalu Wasza Scena Muzyczna, OSOBOWOŚĆ ROKU Polska Times 2020 w kategorii KULTURA, autor piosenek, kompozytor, pianista, muzyk, poeta, nauczyciel gry na pianinie, menadżer artystów, organizator koncertów. Jury będzie oceniało: intonację, emisję głosu, interpretację, kulturę wykonania oraz ogólny wyraz artystyczny. 

VI. Nagrody. 

Sponsorem nagród jest: firma Audiotech (Adres: Ul. Łagiewnicka 20, 02-860 Warszawa, Polska), dostarczająca kompletne rozwiązania dla różnego rodzaju studio nagraniowych: domowych, projektowych i profesjonalnych. 

1 miejsce. Sontronics STC-2 Pack (kompletny zestaw do nagrywania – mikrofon pojemnościowy, koszyk, popfiltr, kabel XLR); o łącznej wartości około 1150 zł oraz artykuł promocyjny o zwycięzcy na portalu www.waszascenamuzyczna.pl w dziale TALENTY WOKALNE. 

2 miejsce. KRK KNS 8402 (profesjonalne słuchawki do nagrywania/miksu); o wartości około 650 zł oraz artykuł promocyjny na portalu www.waszascenamuzyczna.pl w dziale TALENTY WOKALNE. 

3 miejsce. Arturia MiniFuse 1 (kompaktowy, profesjonalny interfejs audio do nagrywania) o wartości około 460 zł oraz artykuł promocyjny na portalu www.waszascenamuzyczna.pl w dziale TALENTY WOKALNE. 

VII. Szczególne zasady dotyczące konkursu. 

1. Organizator zastrzega sobie możliwość anulowania nagród, o których mowa w punkcie VI regulaminu w przypadku zbyt małej ilości zgłoszeń uczestników lub braku jakiegokolwiek zgłoszenia konkursowego spełniającego oczekiwania i poziom artystyczny Jury Konkursu. 

2. Organizator konkursu ma możliwość anulowania konkursu podczas każdego etapu jego trwania, a także po jego zakończeniu w przypadku zdarzeń losowych mających bezpośredni wpływ na przebieg konkursu lub realizację nagród, a niezależnych od organizatora. 

3. O wynikach konkursu wszyscy uczestnicy konkursu zostaną poinformowani w terminie, o którym zdecyduje Organizator (nie później niż do 10 grudnia 2022 roku). Wyniki zostaną opublikowane na oficjalnym Fanpage Organizatora (adres: https://www.facebook.com/waszascenamuzyczna/) oraz na oficjalnej stronie internetowej organizatora (adres: https://waszascenamuzyczna.pl/). 

4. Nagrodzeni w konkursie (laureaci 1 miejsca, 2 miejsca oraz 3 miejsca) są zobowiązani osobiście odebrać nagrody w siedzibie firmy Audiotech (adres: Ul. Łagiewnicka 20, 02-860 Warszawa) oraz zobowiązują się do osobistego odbioru nagrody. Dokładny termin spotkania i oficjalnego wręczenia nagród to: 14 grudzień 2022 roku o godzinie 12:00. W przypadku niepojawienia się po oficjalny odbiór nagrody, nagrodzony jest zobowiązany przekazać dokładny adres do wysyłki nagrody. W przypadku braku odebrania nagrody (osobiście lub braku odebrania przesyłki z nagrodą), nagroda wraca do rąk organizatora i jest definitywnie anulowana dla nagrodzonego.