WASZA SCENA MUZYCZNA

Vaya Con Dios - "What's A Woman?" - PREMIERA

Kultowy belgijski zespół z ponad 10 milionami sprzedanych na całym świecie płyt, powraca z nową wersją swoich najsłynniejszych hitów. Dani Klein, wokalista Vaya Con Dios, powraca do utworów w intymnej i ciepłej wersji fortepianowo-wokalnej.

Nazwa Vaya Con Dios była wysoko na naszej liście życzeń od początku projektu „Collection”. Jednak wieść niosła, że Dani Klein zrezygnowała z kontynuacji kariery muzycznej  i że bardzo się z tej decyzji cieszyła. Był to czas, kiedy pojawił się covid, który zmienił zasady i przepisy, które obowiązywały wszystkich. „Właśnie wtedy, gdy zaczynałam mieć tego dość, zadzwonił Kenny Gates, aby powiedzieć mi o swoim projekcie kolekcji” – opowiada Dani. „Mogąc w tym czasie spotykać się tylko z dwiema innymi osobami, ustawienie wokal/piano było w istocie idealne i znakomicie zabijało nudę”.

Dani Klein wie, czego chce Dani Klein, więc ten materiał mógł powstać z jej przyjacielem i wyjątkowym pianistą Williamem Lecomte, który towarzyszy jej na żywo w trasie od ponad dekady. „Zadzwoniłam do niego, a on natychmiast powiedział 'tak’ i zaczął tworzyć nowe aranżacje, robiliśmy próby przez kilka dni, a potem nagraliśmy te dwanaście piosenek, które są bardzo bliskie mojemu sercu”.