WASZA SCENA MUZYCZNA

XVI Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”.

13 stycznia 2023 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury będzie się odbywał, pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim, XVI Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”.

Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane będą do 16 grudnia 2022 roku. Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda” rozegrany zostanie w kategorii solistów oraz zespołów w trzech grupach wiekowych: 7-9 lat, 10-13 lat, 14-16 lat. Każdy uczestnik może prezentować się tylko w jednej z konkursowych  kategorii, tzn występ zespołowy lub solowy. Do udziału w konkursie należy przygotować dwa utwory (kolędy i pastorałki polskie). Nie dopuszcza się wykonania w języku obcym. Podczas konkursu każdy wykonawca prezentować będzie jeden utwór wpisany w karcie zgłoszenia pod pozycją 1. Jury może poprosić o wykonanie drugiego utworu. Podczas prezentacji konkursowych, w dniu 13 stycznia 2023 roku, wykonawcy mogą korzystać z akompaniamentu lub podkładu muzycznego (półplayback) nagranego na CD w formacie AUDIO lub MP3, ewentualnie na pendrivie – koniecznie w formacie MP3 lub WAVE. Podkład muzyczny należy dostarczyć w dniu konkursu. Liczba uczestników konkursu jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wypełnioną i podpisaną Kartę zgłoszenia wraz z załącznikiem do niej, tj. Oświadczeniem zgody dla Instruktora/Opiekuna oraz dla Uczestnika do 18 roku życia [dokumenty zostają dołączone do Regulaminu] należy przesłać do 16 grudnia 2022 roku na adres Organizatora konkursu: Oświęcimskie Centrum Kultury, 32-600 Oświęcim, ul. Śniadeckiego 24, e-mail: arleta.uroda@ock.org.pl

do pobrania ze strony Organizatora:

regulamin, karta zgłoszenia, oświadczenia zgód

Źródło: https://ock.org.pl