WASZA SCENA MUZYCZNA

Zalia - Kocham i tęsknię - PREMIERA

„Kocham i tęsknię” to debiutanki album Zalii!

Nie da się przejść obojętnie obok jej piosenki, koncertu czy zdjęcia. Zalia ma swój unikalny styl i charakter. Po świetnym singlowym odbiorze singli „bezsensownie” i „plany” oraz pierwszej trasie po najważniejszych festiwalach w Polsce, Zalia debiutuje albumem pt. „kocham i tęsknię”.

Debiutancki album „kocham i tęsknię” jest dotychczasowym podsumowaniem przeżyć Zalii, jej muzycznymi poszukiwaniami od lo-fi przez indie pop po r’n’b oraz pierwszymi doświadczeniami w branży muzycznej. Płyta składa się m. in. z pierwszych viralowych singli artystki „sierpień” i „biegnę”, radiowych przebojów „bezsensownie” i „plany” czy chillowych numerów „sentymenty” i „miłosna scena”.

Tak o powstawaniu samej płyty mówi artystka:
„Płyta „kocham i tęsknię” została złożona z masy emocji, uczuć, uniesień, prób i błędów. Przedstawia moją własną drogę szukania siebie, swojego brzmienia, tożsamości jako człowiek i artystka.
Powstawała w zaledwie dwa ostatnie lata, a składają się na nią całe 22 lata mojego życia. W tekstach opisałam to, co czuję, czułam, przeżywam lub przeżywałam. Mimo, że tematy miłosne mogą wydawać się pozornie banalne – to właśnie one w dużej mierze zajmują serce i głowy ludzi w moim wieku – w tym również mnie.
Ten album to ja i to co było mi najbliższe przez ostatni czas, a był to wachlarz pełen przeróżnych emocji.”

Zalia, czyli Julia Zarzecka, 22-letnia wokalistka i kompozytorka. Kolorowa i wyrazista postać z mocnym soulowym głosem. W jej piosenkach słychać wyraźne wpływy indie popu oraz jazzu, a w jej głośnikach często rozbrzmiewa Jorja Smith, beene czy beabadoobee. Julia najwięcej inspiracji czerpie z dużych miast, ich społeczności i różnorodności. Wchodząc do jej świata znalazłbyś się w londyńskim klubie jazzowym w stylu Wesa Andersona na wieczornym jam session pełnym artystów.