WASZA SCENA MUZYCZNA

Wojtek Stefanowski - Laureat 3 miejsca w naszym Konkursie Wokalnym.

Do naszego ogólnopolskiego konkursu dla wokalistów otrzymaliśmy około 400 zgłoszeń z całej Polski. Po raz kolejny, jako organizatorzy tego ogromnego przedsięwzięcia zmierzyliśmy się z wieloma godzinami Waszych nagrań. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Co nie dziwi, zwłaszcza że mogliście wygrać fantastyczne nagrody od sponsora i partnera konkursu-firmy Audiotech Pro. Juror konkursu — Dyrektor Generalny naszego portalu — Kamil Koksa, muzyk i kompozytor miał „twardy orzech do zgryzienia”. Wybór więc nie był prosty. Dziś mamy dla Was niespodziankę i wywiad z jednym z laureatów konkursu – Wojtkiem Stefanowskim (3 miejsce). Wojtek osobiście odebrał swoją nagrodę w siedzibie Audiotech. Relacja z tego wydarzenia została uwieczniona, w postaci zdjęcia poniżej 🙂 O Wojtku więcej dowiecie się w tym artykule-link. Tymczasem zachęcamy Was do dalszej lektury miniwywiadu z Wojtkiem.  

Gala wręczenia nagród w konkursie: na zdjęciu Dyrektor Generalny portalu Wasza Scena Muzyczna – Kamil Koksa, ekipa Audiotech i Wojtek Stefanowski odbierający nagrodę!

Czym jest dla Ciebie muzyka? Dlaczego śpiewasz i jak to się zaczęło?

Muzyka od zawsze była ze mną. Już chodząc do przedszkola, pierwszy raz zaśpiewałem na prawdziwej scenie. Wcześniej słuchałem piosenek z magnetofonu i skakałem po łóżku, wyobrażając sobie wybieg na scenie razem z długopisem, który był „mikrofonem” haha. Już wtedy czułem, że chciałbym tak, gdy dorosnę.

Moje zainteresowania poza muzyką to?

Poza muzyką uwielbiam podróżować. Daje mi to dużo inspiracji do tworzenia muzyki. Lubię też dobre jedzenie! 😄

Jak zamierzam skorzystać z nagrody za 3 miejsce w konkursie WSM?

Bardzo się ucieszyłem, kiedy dowiedziałem się, że zostałem laureatem w konkursie organizowanym przez portal Wasza Scena Muzyczna i firmę Audiotech. Odebrałem osobiście swoją nagrodę w Warszawie, poznając wspaniałe osoby! Interfejs audio Arturia Minifuse 1, który otrzymałem, dołącza do mojego sprzętu studyjnego!

Piosenka „Ty i Ja” to nagroda, którą Wojtek otrzymał w innym naszym konkursie, który organizowaliśmy z Good Vibe Production Group. Wówczas do wygrania był profesjonalny autorski singiel i teledysk! 

Plany na przyszłość i największe marzenia?

W przyszłości chcę być producentem muzycznym, tworzyć własne piosenki i współpracować z innymi artystami. Oprócz tego chcę zostać dobrym songwriterem i trenerem wokalnym – udzielać lekcji. Marzę o założeniu swojej szkoły, w której miałbym swoje studio do produkcji muzyki i jednocześnie miejsce do prowadzenia lekcji wokalnych innym, którzy chcą się rozwijać w tej dziedzinie. Prowadzenie swoich social mediów jest dla mnie również ważne, mam plan wrzucać covery solowe jak i z innymi wokalistami. Jeśli wszystko poszłoby po mojej myśli, mam nawet pomysł na realizowanie programu telewizyjnego opartego na Amerykańskim „Songland”.

Za rok o tej samej porze chciałbym?

Za rok o tej samej porze chciałbym… może wydać swoją płytę, kto wie?! 😄

Czego życzysz 60 000 uczestnikom naszej grupy?

Wszystkim członkom grupy Wasza Scena Muzyczna życzę wszystkiego, co najlepsze! Spełniajcie i wierzcie w swoje marzenia oraz realizujcie swoje plany!