WASZA SCENA MUZYCZNA

Amelia Lipa – Głos Grudnia 2022!

Amelia Lipa mieszka w małej miejscowości Bliszczyce w województwie opolskim. Jest laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali. Muzyka jest z nią od dziecka. Jest to jej największa pasja. Aktualnie szkoli swój wokal w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu.

W rozmowie z nami utalentowana artystka wyznaje: „Śpiew to dla mnie wyrażenie siebie, mowa o uczuciach. Muzyka to wszystko, kocham śpiewać i chcę to kontynuować, aż spełnię wszystkie marzenia. Muzyka jest dla mnie lekarstwem na smutek. Chciałabym przekazywać młodszym osobom, że warto marzyć i dążyć do wyznaczonego celu!”.

Amelia to znakomity przykład na to, że ciężka i wytrwała praca nad doskonaleniem swojego warsztatu i umiejętności wokalnych się opłaca. Młoda wokalistka odnosi wiele sukcesów i ciągle się rozwija. To również dowód na to, że zawsze warto walczyć o swoje marzenia i próbować. Amelia już próbowała zostać GŁOSEM MIESIĄCA w poprzednich edycjach… i udało się! Postanowiliśmy przyznać jej to ważne i prestiżowe wyróżnienie, gdyż teraz jest na to gotowa. Jej głos dojrzał, śpiewa jak zawsze z pasją, wdziękiem i klasą. Posiada cudowną, delikatną i zmysłową barwę głosu. Poznajcie kolejną wspaniałą wokalistkę, która dołącza do grona wyjątkowych TALENTÓW WOKALNYCH naszego portalu! 

„W obłoku” to niezwykła piosenka, którą dla Amelii stworzył i napisał Kamil Koksa-autor piosenek i Dyrektor Generalny naszego portalu

Osiągnięcia artystyczne.

Rok 2022 był dla Amelii owocny w nowe doświadczenia i sukcesy muzyczne! „Poznałam wiele ciekawych i równie kochających muzykę osób. Miałam możliwość występu do muzykI na żywo, co było moim marzeniem od zawsze. Moja praca została doceniona przez jury na różnych konkursach i festiwalach wokalnych”. Między innymi:

– Wyróżnienie w Internetowym Konkursie Piosenki Polskiej „Zaśpiewane Jesienią” 2022

– Finalista Domowego Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki 2022

– Finalista VIII Międzynarodowego Konkursu Wokalnego w Krakowie THE GOLDEN VOICE 2022 

– 3 miejsce w XII Wojewódzkim Przeglądzie Poezji i Pieśni św. Jana Pawła II

– Finalista 6. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Świątecznej i Zimowej HU HU HA! 2022

– Finalista I edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki MY SONG 2022

Spotkała na swojej drodze kompozytora, który napisał dla niej niezwykłą piosenkę!

Tym kompozytorem jest oczywiście Kamil Koksa-autor piosenek i tekstów. Utwór „W obłoku” cieszy się dużą popularnością i został świetnie odebrany przez publiczność.  Singla możecie posłuchać na YouTube i na Spotify

Amelia wyraża ogromną wdzięczność po zdobyciu wyróżnienia: „Jest mi bardzo miło, że moja praca została doceniona i nagrodzona. Tytuł GŁOS MIESIĄCA jest dla mnie bardzo motywujący i strasznie się cieszę, że to właśnie mnie udało się go zdobyć. Serdecznie dziękuję Dyrektorowi Generalnemu Szanownemu Panu Kamilowi Koksie za podanie pomocnej dłoni i docenienie mojej pracy”.

Anielski głos i profesjonalizm.

Amelia Lipa to cudowna, młoda osoba. Gdy śpiewa „tuli” nas do siebie swoim ciepłym, kojącym głosem. Ciągle się rozwija i umiejętnie dobiera repertuar, który prezentuje na ogólnopolskich scenach. Ponadto przyciąga uwagę, jest charakterystyczna. Jej styl śpiewania jest szczery i prawdziwy. Dba o dokładność i precyzję. Jej najmocniejsza strona to umiejętność przekazywania uczuć i emocji przez śpiew. Wierzymy w jej dalszy rozwój i wiemy, że kolejne trofea to tylko kwestia czasu! 🙂 

Zapraszamy na oficjalne social media Amelii!

Zapraszamy do subskrybowania oficjalnego kanału Amelii na portalu YouTube. Utalentowana wokalistka jest aktywna także w social mediach, tutaj znajdziecie jej oficjalny Instagram a tutaj Fanpage. 

Pozdrawiamy! Wasza Scena Muzyczna.