WASZA SCENA MUZYCZNA

EUROPEJSKIE AGENCJE KONCERTOWE DLA ARTYSTÓW - LISTA FIRM

Agenci artystów są siłą napędową świata koncertów. Umawiają daty, trasy koncertowe, koncerty i festiwale dla zespołów. To oni sprawiają, że proces rezerwacji koncertów jest o wiele łatwiejszy niż robienie tego samodzielnie. Oto lista agentów i agencje bookingowe w Europie, które pomogą Ci poprowadzić Twój zespół i zrealizować profesjonalną trasę koncertową w Europie i nie tylko. 

Wasza Scena Muzyczna

13 Artists

13 Artists to wiodąca agencja rezerwacyjna zlokalizowana w Wielkiej Brytanii. Mają ponad 100 artystów. Gatunek to alternatywna, muzyka niezależna, rock.

Kontakt do firmy tutaj-link. 

International Talent Booking

International Talent Booking to międzynarodowa agencja bookingowa w Anglii, która specjalizuje się w rezerwacji koncertów dla wszystkich stylów zespołów w Europie. Obecnie reprezentują ponad 300 zespołów z Europy, Kanady i USA.

Kontakt do firmy tutaj-link. 

William Morris Agency

William Morris Agency to agencja koncertowa z 6 lokalizacjami specjalizująca się w rezerwacji koncertów dla wszystkich stylów zespołów w całej Europie. Obecnie reprezentują ponad 1000 zespołów.

Kontakt do firmy tutaj-link. 

AMS Bookings Asia

AMS Bookings to amsterdamska agencja tourbookingowa, która specjalizuje się w planowaniu tras koncertowych po Azji i Europie. 

Kontakt do firmy tutaj-link. 

Free Trade Agency

Londyńska agencja talentów, Free Trade, ściśle współpracuje z międzynarodowymi artystami niezależnymi, alternatywnymi i rockowymi, zapewniając organizację trasy koncertowej. Ogromne doświadczenie. 

Kontakt do firmy tutaj-link. 

TOUTPARTOUT

Zlokalizowana w Belgii, Toutpartout jest europejską agencją bookingową z wieloma kontaktami na świecie. 

Kontakt do firmy tutaj-link. 

World Entertainment Talent Agency

Duża międzynarodowa agencja rezerwacyjna, World Entertainment współpracuje z wykonawcami wszelkiego rodzaju, wszystkich gatunków, realizują trasy koncertowe głównie w Azji, ale także w Europie, Ameryce Północnej i na Bliskim Wschodzie.

Kontakt do firmy tutaj-link. 

Metal Music Bookings

Jak sama nazwa wskazuje, londyńska agencja Metal Music Bookings specjalizuje się w zespołach hardcore, hard rockowych i punkowych, które podróżują po Europie, Azji, Ameryce Środkowej i Południowej. Metal Music jest znany na całym świecie za wspieranie i tworzenie dużych międzynarodowych tras koncertowych.

Kontakt do firmy tutaj-link. 

Crucial Talent

Specjalizujący się w punku Crucial Talent jest agencją bookinrową z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która działa jako niezależna firma dla artystów rockowych od 2005 roku. Obecnie reprezentują około 25 zespołów.

Kontakt do firmy tutaj-link. 

Doomstar Booking Agency

Agencja Rezerwacji Doomstar z siedzibą w Holandii ma ponad 40 międzynarodowych zespołów hardcore i punkowych, którym realizują trasy koncertowe po całej Europie. 

Kontakt do firmy tutaj-link. 

Roadmaster Booking Agency

Roadmaster Booking to wielka firma realizująca setki tras koncertowych dla znanych i mniej znanych zespołów. 

Kontakt do firmy tutaj-link. 

M.A.D. Tour Booking

M.A.D. Tour Booking to agencja bookingowa z siedzibą w Europie (Niemcy), która specjalizuje się w rezerwacji Hardcore, Metal i Punk Bands. Zajmują się ponad setka bandów z całej Europy. 

Kontakt do firmy tutaj-link. 

Hell Yeah Bookings

Hell Yeah Bookings od dawna promuje lokalną scenę punkową w Amsterdamie, ale także pracuje nad bookingiem międzynarodowych zespołów punkowych i hard rockowych na scenie Amsterdamu.

Kontakt do firmy tutaj-link. 

Muttis Booking

Z długą listą artystów na swoje nazwisko, agent artystyczny z Berlina w Niemczech, Muttis, pracuje nad promowaniem tras punkowych, ska i rockowych po Niemczech i Europie.

Kontakt do firmy tutaj-link. 

Destiny Tourbooking

Od 1983 roku agencja rezerwacyjna Destiny Tourbooking w Berlinie w Niemczech w dużym stopniu koncentruje się na budowaniu zainteresowania hard rockiem i punkiem w rodzinnym Berlinie, ale także w całej Europie. Obecnie mogą pochwalić się składem blisko 50 zespołów.

Kontakt do firmy tutaj-link. 

Boa Viagem

Boa Viagem to międzynarodowa firma zajmująca się tourbookingiem i promocją muzyki z siedzibą w Paryżu we Francji i Buenos Aires w Argentynie. Specjalizują się we wprowadzaniu muzyki latynoamerykańskiej do społeczności na całym świecie i współpracowali z artystami z całej Ameryki Południowej i Środkowej i nie tylko.

Kontakt do firmy tutaj-link.