WASZA SCENA MUZYCZNA

Goya - Rozdział VIII - PREMIERA

Po latach od wydania ostatniego albumu GOYA przedstawia kolejny rozdział swej muzycznej drogi – „Rozdział VIII”. Nareszcie!

Zespół Goys znany z wielu melodyjnych ciepłych utworów, które szturmem zdobyły listy przebojów – „Smak słów” czy „Tylko mnie kochaj” – tym razem wysyła nas w lata 90te.

Album „Rozdział VIII” jest sumą inspiracji muzyką, na której wychował się zespół, i która miała na nich największy wpływ. Jest to ukłon w kierunku idoli muzycznych zespołu, tworzących pop na najwyższym poziomie – między innymi: Fleetwood Mac, Annie Lennox, Kate Bush i wielu innych. Delikatny miękki głos Magdy Wójcik – jedyny w swoim rodzaju i jedyny taki na naszej krajowej muzycznej scenie – lekko unosi się wraz z piękną aranżacją. Ten „Rozdział…” lekko wpada w ucho, albowiem dużo w nim przestrzeni i powietrza.

Płyta powstawała w bardzo lajtowej, bezkompromisowej atmosferze, bez gonitwy za trendami. Jest to popowy, spójny album złożony z 11 historii o miłości i różnych jej aspektach. Teksty to proste wycinki z życia wraz z jego rozterkami, wzlotami i upadkami. Ten „Rozdział VIII” musi trafić w wasze ręce!