WASZA SCENA MUZYCZNA

Myslovitz - "Wszystkie narkotyki świata" - PREMIERA

Dziesiąty album studyjny Myslovitz „Wszystkie narkotyki świata” ukazał się 3 marca 2023. Materiał ukazał się w wersji CD i na 180 gramowym winylu, jest także dostępny w serwisach streamingowych.

To nie koniec dobrych wiadomości dla wielbicieli muzyki zespołu z Mysłowic. Zespół z okazji 30-lecia istnienia i w związku z premierą nowego albumu wyrusza w trasę koncertową. 

Myslovitz wraca po latach z nowym wydawnictwem odświeżony, pełen rockowej energii, ale i charakterystycznej dla siebie nostalgii i psychodelii. Trzon zespołu stanowi kwartet: Przemysław Myszor, Wojtek Powaga-Grabowski, Jacek Kuderski i Wojtek Kuderski, do których dwa lata temu dołączył nowy, charyzmatyczny wokalista Mateusz Parzymięso. Myslovitz to jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej. Grupa powstała w 1992 roku w Mysłowicach, ma w swoim dorobku 10 albumów, które sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Przeboje, takie jak „Długość dźwięku samotności”, „Dla ciebie”, „My”, „Chłopcy”, „Scenariusz dla moich sąsiadów”, „Peggy Brown”, „Z twarzą Marilyn Monroe” i wiele innych na stałe rozgościły we wszystkich polskich stacjach radiowych.