WASZA SCENA MUZYCZNA

Polskie Firmy Managementowe Dla Artystów

artist-management.eu

Kontrakty reklamowe, umowy, budowanie pozycji w mediach, koordynacja bieżących zadań. Jak przy tym uniknąć kosztownych błędów i znaleźć czas na pracę twórczą? Posiadanie profesjonalnego managementu jest koniecznością dla każdego, kto poważnie myśli o artystycznym rozwoju. Skorzystaj z doświadczenia managera, który wpierał Kayah, Michała Żebrowskiego, Afromental, Julię Pietruchę.

Strona internetowa / kontakt – TUTAJ LINK. 

media-work.pl

Artist Management to program wsparcia komunikacyjno-wizerunkowego dla artystów indywidualnych. Działania obejmują tworzenie i rozwój wizerunku artysty na rynku (personal branding), tworzenie materiałów promocyjnych, prowadzenie kampanii komunikacyjnych, Public Relations, rozwój kontaktów biznesowych. Działają lokalnie i międzynarodowo.

Strona internetowa / kontakt TUTAJ LINK. 

lionstage

MIĘDZYNARODOWA AGENCJA ARTYSTYCZNA OD 27 LAT DLA MUZYKI!
Trzy główne filary ich działalności to: Booking artystów zagranicznych, Management zespołów muzycznych, Produkcja koncertów plenerowych i klubowych. Są zgranym i profesjonalnym zespołem, który łączy miłość do muzyki, długoletnia przyjaźń oraz chęć propagowania kultury muzycznej ponad wszelkimi podziałami i schematami.

Strona internetowa / kontakt TUTAJ LINK.

KAYAX

Kayax to pierwsza w Polsce firma w branży muzycznej pracująca w modelu 360 stopni, czyli zajmująca się artystami na wszystkich poziomach ich działalności, od reprezentowania ich interesów na zasadach managementu, przez promocję, marketing, PR, bookowanie ich występów, reprezentowanie praw autorskich twórców, aż po wydawanie ich płyt i dystrybucję cyfrową. Formalnie są to dwie firmy: Kayax, to managment i agencja koncertowa, a Kayax Production & Publishing, to wytwórnia płytowa i publishing.

Strona internetowa / kontakt TUTAJ LINK. 

ROCK HOUSE

ROCK HOUSE ENTERTAINMENT działa nieprzerwanie od 1 czerwca 1995 r. W roku 2020 obchodzili jubileusz 25-lecia działalności na polskim rynku muzycznym. Zajmują się kompleksową opieką menadżerską nad artystami, w tzw. modelu 360 stopni. Aktualnie pod nich skrzydłami znajdują się zarówno najbardziej doświadczeni weterani polskiej sceny muzycznej, jak: LADY PANK, KRZYSZTOF CUGOWSKI czy MAŁGORZATA OSTROWSKA, jak i przedstawiciele średniego i młodszego pokolenia artystów: KASIA KOWALSKA, ANNA WYSZKONI, PIOTR CUGOWSKI.

Strona internetowa / kontakt TUTAJ LINK. 

REVOLUME

Firma zapewnia kompleksowy impresariat artystów w nowoczesnym modelu. 

Strona internetowa / kontakt TUTAJ LINK. 

Concert Management

Concert Management to firma, która powstała w 2019 roku na bazie wieloletnich doświadczeń w branży muzycznej. Zajmują się managementem, reprezentowaniem artystów, organizacją oraz bookowaniem i obsługą koncertów. Nastawiają się na długoterminową współpracę i starają się dbać o wszystkie szczegóły powierzonych  zadań. 

Strona internetowa / kontakt TUTAJ LINK. 

l-management

Firma L-Management jest na rynku impresaryjno-artystycznym od 2010 roku. L-Management od początku istnienia zajmuje się managementem artystów, kreowaniem wizerunku, negocjacją kontraktów oraz produkcją wideoklipów.

Strona internetowa / kontakt TUTAJ LINK. 

DB4 MANAGEMENT

Profesjonalna agencja o wysokim prestiżu. 

Strona internetowa / kontakt TUTAJ LINK. 

ARTGRUPA

FIRMA zapewnia profesjonalny management artystów. Ponad 20 letnie doświadczenie. 

Strona internetowa / kontakt TUTAJ LINK. 

FestaProArte

FestaProArte to dynamicznie rozwijająca się firma w branży muzycznej. Oferują usługi managerskie dla artystów z branży klasycznej i rozrywkowej, a w szczególności solistów i zespołów muzycznych. Posiadają ogromne doświadczenie w organizacji imprez kulturalnych oraz koncertów. Prowadzą szeroko pojętą działalność kulturalno – rozrywkową. Reprezentują i współpracują ze znanymi artystami i zawodowymi muzykami. 

Strona internetowa / kontakt TUTAJ LINK. 

BOOKING GWIAZD

Firma Booking Gwiazd jest na rynku impresaryjno-artystycznym od 2015 roku. Założycielem jest Łukasz Dziedziejko – menadżer muzyczny, producent, promotor. Booking Gwiazd jest ściśle powiązany z Wytwórnią muzyczną Soul Records. Od początku istnienia zajmuje się managementem artystów, kreowaniem wizerunku, sesjami fotograficznymi oraz produkcją videoklipów. W swojej karierze Booking Gwiazd reprezentowało wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej m.in. Kombi, Stashka, The Ostprausters. Booking Gwiazd na swoim koncie ma setki zrealizowanych koncertów, teledysków czy sesji zdjęciowych.
Strona internetowa / kontakt TUTAJ LINK. 

GIZMO

Agencja Gizmo to firma, która od 2016 r. świadczy usługi m.in. z szeroko pojętego managementu dla artystów (m.in. general management, booking management, tour/road management, PR management itd.) i lokali rozrywkowych (general management, management artystyczny, event management itd.) oraz obsługi technicznej. Od początku działalności zorganizowali współorganizowali lub obsługiwali kilka tysięcy wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, w których łącznie uczestniczyło ponad milion odbiorców.

Strona internetowa / kontakt TUTAJ LINK. 

Carol Concept Art

Agencja Carol Concept Art zajmuje się organizacją koncertów, eventów oraz imprez masowych.

Strona internetowa / kontakt TUTAJ LINK.