WASZA SCENA MUZYCZNA

Katarzyna Miller - "Dziewczyny chcą więcej" - PREMIERA

„Dziewczyny chcą więcej” to drugi album muzyczny Katarzyny Miller – jednej z najbardziej znanych polskich psycholożek.

Na płycie wydanej nakładem nowopowstałego polskiego wydawnictwa Musicstarter słuchacze znajdą utwory liryczne, sentymentalne ale też wesołe i „kabaretowe”. Nie zabraknie również tango, które artystka darzy szczególną sympatią oraz niecodziennych gości. Swój muzyczny udział w albumie mają Piotr Fronczewski, Janusz Chabior oraz dyrektor artystyczny projektu Maciej Szulc.

„To jest płyta o różnych miłościach. Nawet bym powiedziała tak: dwanaście rodzajów miłości, a może nawet więcej, bo w niektórych piosenkach na płycie tematem jest zmieniająca się miłosna sytuacja. Więc o miłości. O polityce mi się nie chce, o kwiatkach i ptaszkach też nie.

Muzyka daje mi energię, daje mi poczucie, że mam na co czekać. Cieszy mnie fakt, że moje wiersze zyskują w piosenkach swoje własne życie.” – tak artystka mówi o albumie.

Charyzmatyczna, odważna, dowcipna, pogodna i szczera – psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej, w lekki satyryczny sposób zwraca uwagę na błędne schematy, stereotypy i uprzedzenia w relacjach między dwójką ludzi.

Kasia jest autorką wszystkich tekstów oraz melodii, a aranżację swoich utworów powierzyła Maciejowi Szulcowi wokaliście oraz dyrektorowi artystycznemu albumu, pracującemu nad nimi w duecie z producentem muzycznym oraz multiinstrumentalistą Tomaszem „Harrym” Waldowskim.

Album powstał przy współpracy dystrybucyjnej z Agora S.A. oraz Agora Digital Music. Partnerami albumu są ZAIKS, Sens oraz Wydawnictwo Zwierciadło.

Katarzyna Miller – najsłynniejsza polska psycholożka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej.  

Z urodzenia Łodzianka.  Jej ukochaną szkołą aż do matury była „Trójka” przy parku. Z pasją działała w szkolnym teatrze. Od studiów Warszawianka. Ukończyła psychologię i filozofię na UW. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika „Zwierciadło”. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Chcę być kochana tak, jak chcę, Być kobietą i nie zwariować, Bajki rozebrane, Nie bój się życia, Instrukcja obsługi toksycznych ludzi, Kup kochance męża kwiaty, Mam faceta i mam… problem. Mieszka z mężem w Warszawie i Kazimierzu Dolnym, gdzie zbudowała dom. Śpiewa własne piosenki i pisze wiersze oraz limeryki.