WASZA SCENA MUZYCZNA

BAZA KONKURSÓW WOKALNYCH W POLSCE #4 Nadchodzące Konkursy i Festiwale dla Wokalistów

Wszystkie polskie konkursy i festiwale dla wokalistów w jednym miejscu?! Proszę bardzo! 🙂 Specjalnie dla Was cyklicznie będziemy publikować w jednym artykule informacje o ciekawych konkursach i festiwalach, w których możecie wziąć udział w najbliższym czasie. Zapraszamy do 4 części serii! 🙂 

Wasza Scena Muzyczna. 

VIII Ogólnopolski Konkurs Wokalny ŚPIEWANKA

Zgłoszenia przyjmowane są do 21 maja 2023 r. Regulamin, karta znajduje się TUTAJ – LINK. Formularz zgłoszeniowy TUTAJ – LINK

Żeglarski Trakt 2023

„ŻEGLARSKI TRAKT” WASILKÓW 2023 odbędzie się 2 czerwca 2023 roku w ramach obchodów Dni Wasilkowa. Konkurs jest przeznaczony dla młodzieży w II dyscyplinach podzielonych na kategorie wiekowe. Rejestracja uczestników w dniu 2 czerwca 2021 r. w Wasilkowie WSZYSTKIE SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZNAJDZIECIE POD TYM LINKIEM.

SCENA DLA CIEBIE - edycja 25!

KONKURS DLA WOKALISTÓW Z WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. Zgłaszający są zobowiązani przesłać organizatorowi do 19.05.2023 r. na adres mailowy konkurs@zameczek-kielce.pl skan czytelnie wypełnionej karty uczestnictwa, zgody na przetwarzanie danych osobowych, link do YouTube (niepubliczny) lub MP4 z nagranym materiałem muzycznym. WSZYSTKIE SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ORAZ REGULAMIN KONKURSU POBIERZECIE TUTAJ – LINK. 

Młode Talenty Wokalne - Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Online

Na Wasze nagrania organizatorzy czekają do 4 czerwca 2023. Możecie zgłosić się do udziału w Festiwalu w czterech kategoriach wiekowych: do 7 lat, 8-10 lat, 11-13 lat, 14-17 lat. Regulamin konkursu dostępny TUTAJ – LINK. Kartę zgłoszenia możecie wypełnić pod tym adresem.
 

Powiatowym Konkursie Piosenki Przyrodniczej i Ekologicznej.

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Orzechu zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie Piosenki Przyrodniczej i Ekologicznej. Wszystkie szczegółowe informacje o konkursie znajdziecie TUTAJ – LINK. 

Konkurs Piosenki Ekologicznej „Mamy rady na odpady”.

Organizatorzy zapraszają uczniów klas I – VII szkół podstawowych województwa opolskiego do udziału w konkursie piosenki ekologicznej „Mamy rady na odpady”. Wszystkie szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ – LINK. 

Wiosenne mini Warka Music Show

Zapisy trwają do 12 maja 2023 r. (piątek) do godziny 12:00. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie GMINY WARKA (woj. mazowieckie): przedszkoli, ”zerówek”, szkół podstawowych oraz szkół średnich. Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ LINK. Wszystkie pozostałe informacje oraz zgodę na udział w konkursie pobierzecie TUTAJ – LINK. 

II Ogólnopolski Festiwalu Piosenki Musicalowej ADRIA 2023.

W Festiwalu biorą udział soliści od 15 do 35 roku życia. Zgłoszenia przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie do 6 sierpnia 2023 r. pod adresem mailowym festiwal@teatradria.pl. NAGRODY: 1 miejsce – 1200zł;  2 miejsce – 800zł; 3 miejsce – 500zł. Wszystkie szczegóły oraz regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ LINK. 

IV EDYCJA KONKURSU ZAŚPIEWAJMY.PL

Organizatorem konkursu jest Narodowe Centrum Kultury. Konkurs ma charakter otwarty. Zadanie konkursowe polega na solowym wykonaniu piosenki wybranej ze śpiewnika Narodowego Centrum Kultury. Zgłoszenia będą przyjmowane do 16 czerwca 2023 r.

Kategoria I – uczestnicy poniżej 15 roku życia

• I nagroda – 1.500 zł oraz zapewnienie i pokrycie kosztów konsultacji wokalnej przez trenera/kę wokalu.
• II nagroda – 1.000 zł
• III nagroda – 500 zł

Kategoria II – uczestnicy powyżej 15 roku życia

• I nagroda – 1.500 zł oraz zapewnienie i pokrycie kosztów udziału w 53. Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych Cho-Jazz w Chodzieży, nagranie piosenki w profesjonalnym studiu z udziałem pianisty – wykonawcy akompaniamentu do wybranej piosenki.
• II nagroda – 1.000 zł
• III nagroda – 500 zł

Stronę konkursu i wszystkie niezbędne informacje znajdziecie tutaj – link. 

Przegląd Piosenki z okazji Dnia Matki

Stowarzyszenie Feniks zaprasza na przegląd piosenki z okazji Dnia Matki. Organizatorzy zapraszają dzieci, młodzież i także osoby dorosłe do udziału w konkursie. Zasięg gminny (województwo lubelskie). Wszystkie informacje znajdziecie tutaj link. 

XV. Konkurs Piosenki Miłosnej „Kochać, jak to ładnie wyśpiewać”

Konkurs odbędzie się 10 maja 2023 r. w Hali Sportowej w Jedwabnie. Regulamin Konkursu i wszystkie pozostałe informacje dostępne TUTAJ – LINK. 

XIII KASZUBSKI FESTIWAL POLSKICH I ŚWIATOWYCH PRZEBOJÓW LIPNICA 2023

Konkurs ma zasięg regionalny i obejmuje cały obszar Kaszub. Jego uczestnikami mogą być uczniowie szkół i ośrodków kultury. Zgłoszenia do 8 maja 2023. Regulamin konkursu dostępny tutaj – link. 

XIX Mazowiecki Konkurs Piosenki Polskiej w PMDK

PMDK w Otwocku zaprasza do udziału w XIX Mazowieckim Konkursie Piosenki Polskiej, który odbędzie się 20 maja (sobota). Zgłoszenia uczestników przyjmowane są online do 14 maja. Regulamin konkursu i wszystkie niezbędne informacje dostępne tutaj – link. 

Festiwal CZERWONE JABŁUSZKO już po raz piąty w Żychlinie!

Festiwal dla dzieci i młodzieży do 15 wieku życia. Wyłącznie soliści. Zgłoszenia do 31 maja 2023. Wszystkie szczegóły oraz regulamin konkursu znajdziecie tutaj – link. 

Wiosenne Konfrontacje Teatralno-Muzyczne PRZYSTANEK TALENTOWO – V Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Adresaci konkursu: amatorskie zespoły teatralne, muzyczno-taneczne, wokaliści ze specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, szkół specjalnych, warsztatów terapii zajęciowej, burs i internatów, domów kultury itp. z województwa lubelskiego (warunkiem uczestnictwa jest orzeczenie o niepełnosprawności intelektualnej). Przegląd odbędzie się 31 maja od godziny 9:30. Termin nadsyłania zgłoszeń: 22 maja 2023 r. Wszystkie szczegółowe informacje, kartę zgłoszenia i regulamin znajdziecie tutaj – link. 

Gminny Konkurs Wokalny w Szubinie.

Konkurs adresowany dla wokalistów z woj. kujawsko-pomorskiego. Zgłoszenia do 5 maja 2023. Regulamin konkursu znajdziecie tutaj – link. Formularz zgłoszeniowy tutaj – link. 

TOP STAR Festiwal - KONKURS WOKALNY ONLINE

ZGŁOSZENIA DO 16.06 2023. Wszystkie szczegółowe informacje i regulamin konkursu dostępny TUTAJ – LINK. 

XIII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Koziołek” – Zamość 2023 r.

Zgłoszenia do 12 maja 2023. Regulamin konkursu dostępny tutaj – link. 

8 Festiwal Piosenki Młodzieżowej „StarAch!

Zgłoszenia do 4.06.2023 r. Różne kategorie wiekowe. Zasięg ogólnopolski. Kartę zgłoszenia, regulamin i wszystkie szczegóły znajdziecie pod tym linkiem. 

3 Krajowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej „MiniDebiuty”

Organizatorzy przedłużają zgłoszenia do 15.05.2023 r. Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu zaprasza przedszkola całej Polski do udziału w trzecim Krajowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej „MiniDebiuty”. Atrakcyjne nagrody. Szczegóły i regulamin konkursu znajdziecie pod tym linkiem.