WASZA SCENA MUZYCZNA

Oliwier Dębiński - "Moknę" - PREMIERA

Oliwier Dębiński – utalentowany wokalista, nagrodzony w wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach wokalnych wydał swój pierwszy singiel. Właśnie odbyła się premiera wyjątkowego teledysku do utworu „Moknę”Piosenka w zaledwie 4 dni po premierze przekroczyła 5 000 odsłon! i spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród publiczności. ”Moknę” to świetnie wyprodukowany, radiowy pop-rockowy kawałek, którym już teraz zainteresowały się ogólnopolskie stacje radiowe. Jesteśmy dumni, tym bardziej że autorem muzyki i tekstu do piosenki „Moknę” jest Dyrektor Generalny naszego portalu-Kamil Koksa, kompozytor, muzyk, songwriter. Niebawem utwór zadebiutuje w światowych serwisach streamingowych jak Spotify. Bądźcie czujni! 🙂

Tymczasem zachęcamy Was do posłuchania i dzielenia się utworem! 🙂

Wasza Scena Muzyczna

 

Oliwier Dębiński to wokalista o wyjątkowej barwie głosu i charyzmie!

„Moknę” to niezwykle udany debiut Oliwiera Dębińskiego – wokalisty, który bez wątpienia wyróżnia się oryginalną, silną barwą głosu i umiejętnością przekazywania emocji na scenie. Ten chłopak po prostu żyje muzyką, to jego cały świat! Piosenka „Moknę” to kompozycja, która „płynie”. To zawodowa produkcja, przy której pracowali najlepsi specjaliści z branży muzycznej w Polsce (zarówno od strony produkcji muzycznej jak i wizualnej: patrz klip do utworu/światowej klasy kamera RED). Jeśli posłuchacie sobie utworów w radio to właśnie „Moknę” będziecie chcieli w nim usłyszeć i zapętlić na swojej ulubionej playliście. Dlaczego? Bowiem jest to utwór przyjemny, spójny, świeży, lekki i pasujący do wieku wokalisty. Tej piosenki po prostu dobrze się słucha! Z wielu względów…: wciągająca linia wokalna, piękne melodyjne brzmienie gitar, pulsujący bass, rasowe bębny i instrumenty klawiszowe, które w inteligentny i przemyślany sposób wypełniają wolną przestrzeń. Na uwagę zasługują także chórki, które towarzyszą głównej linii melodycznej (zgrabnie dośpiewał je sam Oliwier). Reasumując singiel „Moknę” to piosenka, której po prostu chce się słuchać i nie mamy wątpliwości, że dopiero będzie o niej głośno, to tylko kwestia czasu (tym bardziej że już o utwór pytają radiowe rozgłośnie w Polsce, co rzadko się zdarza zwłaszcza tuż po premierze)

Samemu Oliwierowi towarzyszyły szczególne emocje tuż po premierze piosenki! Oto kilka słów, których udzielił w wywiadzie tuż po premierze: „Jestem szczęśliwy, że mogę zaprezentować Wam mój pierwszy oficjalny singiel pod tytułem „Moknę”, który powstał dzięki zaangażowaniu mojego nauczyciela pianina Kamila Koksy. Utwór ten, dedykuję wszystkim moim przyjaciołom i znajomym, którzy są przy mnie i mnie wspierają. Bez Was nie byłoby w tym miejscu, w którym teraz jestem!”.