WASZA SCENA MUZYCZNA

Jack Harlow - "Jackman." - PREMIERA

Album Jacka Harlowa „Jackman.” wydany na CD.
Okrzyknięty przez „Variety” „twórcą przyszłych hitów”, Jack Harlow to obecnie jeden z największych gwiazdorów na współczesnej scenie. Pochodzący z Louisville w stanie Kentucky raper, aktor i artysta może pochwalić się sześcioma nominacjami do Grammy, dwoma singlami na szczycie amerykańskiej listy przebojów, blisko 30 platynowymi certyfikatami w USA i ponad 10 miliardami streamów.
 
W grudniu 2020 roku Harlow wydał wychwalany przez krytyków, pokryty platyną debiutancki album, „Thats What They All Say”, na którym znalazł się bijący rekordy list przebojów, 8-krotnie platynowany hit „Whats Poppin”. Piosenka przyniosła Jackowi pierwszą nominację do Grammy w kategorii „Best Rap Performance”, a także szereg innych nominacji.
 
Jeszcze większy sukces rapowy gwiazdor odniósł w maju 2022 roku za sprawą złotego dziś albumu „Come Home The Kids Miss You”, który promowały przeboje „Nail Tech” czy kolejny nominowany do Grammy, podwójnie platynowy „First Class”. Numer spektakularnie zadebiutował na szczycie Billboard „Hot 100”. Singiel miał też najlepszy tygodniowy wynik w streamingu w 2022 roku.