WASZA SCENA MUZYCZNA

REGULAMIN KONKURSU POPULARNI (EDYCJA 2)

  1. Postanowienia ogólne: Tytuł: Konkurs wokalny „POPULARNI (EDYCJA 2)
  2. Organizator: OGÓLNOPOLSKI PORTAL MUZYCZNY „WASZA SCENA MUZYCZNA”

Uczestnicy konkursu: uczestnikami konkursu on-line, są soliści, wokaliści, pasjonaci śpiewu w wieku od 16+ (bez górnego limitu wiekowego).

Cele konkursu:

  • Popularyzacja umiejętności wokalnych
  • Odkrywania talentów wokalnych  

3. Zasady przeprowadzenia konkursu:

Warunki uczestnictwa:

Kazdy uczestnik zgłosić może jeden utwór. W przypadku zgłoszenia większej ilości organizator ma prawo wyboru, który utwór uczestnika rozpatrzy w procesie konkursu. Zgłoszenia uczestnik mógł dokonać przez skomentowanie postów konkursowych publikowanych w social mediach orgniazatora. 1 etap konkursu to ankieta do głosowania publiczności. 2 etap to wybór nagrodzonych przez juror konkursu. 

Jury: Jurorem konkursu jest Kamil Koksa – Dyrektor Generalny portalu WSM, kompozytor, autor piosenek. 

Nagrody:

Nagrodą głowną w konkursie jest nagroda finansowa w wysokości 1000 zł. Nagrodę otrzyma uczestnik, którego wybierze juror jako zwycięzcę spośród 31 finalistów. Będzie to 30 uczestników, którzy zdobęda największą ilość głosów w specjalnej ankiecie publiczności, oraz jedna osoba, która otrzyma „Złoty Bilet” do finału. Z tych 31 wokalistów/wokalistek, zostanie wybrany laureat nagrody głównej. 

UWAGA. Organizator zastrzega sobie przyznanie nagrody głównej wyłącznie wtedy, gdy dany uczestnik zaprezentuje akceptowalny, wysoki poziom śpiewu, zgodny ze standardami i wymagami jurora. W przypadku nie spełnienia tych wymagań przez żadnego z finalistów konkursu, nagroda główna nie zostanie przyznana.