WASZA SCENA MUZYCZNA

BRYSKA - biorę wdech (hikikomori) - PREMIERA

Jedna z najbardziej ekscytujących wokalistek pop ostatnich lat – bryska –  powraca z drugą płytą „biorę wdech (hikikomori)”. Hikikomori to zjawisko odosobnienia we współczesnym świecie, polegające na gromadzeniu wokół siebie przedmiotów tak, aby jak najbardziej ograniczyć kontakt z otoczeniem. O hikikomori bryska śpiewa w nowych utworach, ale i osobiście prezentuje na okładce płyty pływając w akwarium ustawionym w ‘bryskim’ pokoju. „Album  ten wypełniłam kontrastami, które spierały się we mnie od jakiegoś czasu. Tym co kolorowe – miłością, radością, marzeniami i tym co mroczne – smutkiem, samotnością. Wyraziłam to w jedynej formie jakiej potrafię –  dźwiękiem, słowem, obrazem”.

Poza znanymi już utworami – „California Boy (jjjerk)”, „Miss Americana” czy „Carrie” znalazły się tu zupełnie premierowe utwory w języku polskim i angielskim, w tym najnowszy singiel „echo”. Niniejsza wersja deluxe płyty zawiera 14 piosenek oraz 24 stronicowy booklet w którym bryska interpretuje swoje piosenki… makijażami!

Oprócz niej wydawnictwo ukazuje się też w wersji CD standard (11 piosenek) i – w terminie późniejszym – na winylu. Każda edycja ma inna okładkę i szatę graficzną.