WASZA SCENA MUZYCZNA

Piaseczny & Dworniczak - Jeszcze zanim Święta - PREMIERA

Winylowy przedświąteczny Andrzej Piaseczny!

„Jeszcze zanim Święta…” Andrzej Piaseczny wprowadzi w świąteczny nastrój ulubionymi zimowymi piosenkami z towarzyszeniem gitary Kacpra Dworniczaka.

„Jeszcze zanim Święta…” to nietuzinkowy album – wyjątkowy, wymuskany i wypieszczony przez obydwu artystów.
Andrzeja Piasecznego nie trzeba nikomu przedstawiać, a Kacper Dworniczak to znakomity młody muzyk – wirtuoz gitary, stypendysta wielu programów dla młodych artystów, laureat niezliczonej ilości konkursów w Polsce i za granicą.

Ciepły miękki głos Andrzeja delikatnie snuje się w rytm subtelnej, delikatnej gitary Kacpra. Przedświąteczna krzątanina, zapach goździków, wanilii i sernika – to wszystko można poczuć słuchając albumu „Jeszcze zanim Święta”. A nade wszystko słychać w niej serdeczność i czułość, której szczególnie w świąteczny czas powinniśmy doświadczyć. Piosenki, które już znamy + ujmujący wokal z dodatkiem łagodnej gitary – to wszystko czego nam trzeba, aby wprawić się w świąteczny nastrój.

A tak Andrzej Piaseczny mówi o nowym projekcie:
„Święta w naszym domu zaczynają się od…muzyki! Zanim zdążymy pomyśleć o duchu Bożego Narodzenia, o krzątaninie, zakupach, zanim dzieci napiszą list do św. Mikołaja, najpierw słyszymy pierwszą świąteczną piosenkę. Każdy z nas ma swoje ulubione, jak ponadczasową „Na całej połaci śnieg”, uśmiechniętą „Ding Dong”, czy delikatną „Lulajże, mi lulaj” z filmu „Miś”. W tym roku przypomnimy Wam je wszystkie opracowane na głos i gitarę klasyczną. Najpierw wejdziemy do Waszych domów, żeby wyciągnąć Was z nich na przedświąteczne koncerty. Wprowadzimy Was w muzyczny nastrój delikatności i piękna dźwięku, który będzie Wam towarzyszył przez całe Święta.
Wyjątkowo, tak właśnie złożymy Wam życzenia. Pomyślicie może, że to dużo, dużo zbyt wcześnie…
A co tam… Wesołych Świąt!”

Nie potrzeba lepszej rekomendacji.

Analogowa wersja albumu „Jeszcze zanim Święta” – to nietypowy picture disc z okładką albumu na całym winylowym krążku.

Materiał audiofilskiej jakości Dolby Atmos oraz mastering stereo został przygotowany przy użyciu technologii pona sound przez Piotra Przedborę.
Aranżacją i produkcją zajął się lessman, czyli Błażej Sudnikowicz.