WASZA SCENA MUZYCZNA

WŁODI - HHULTRAS - PREMIERA

HHULTRAS to siódmy solowy album Włodiego! Artysta znany ze swojej autentyczności zaznacza swoją pozycje i konsekwentnie wyraża swoje zaangażowanie w muzykę. Stoi przy tym do końca za swoim i za tym, co reprezentuję, będąc tytułowym ultrasem w swojej profesji.

Na albumie znajdziemy dziesięć utworów o klimatycznym brzmieniu, surowe, nie raz mroczne produkcje, z Warszawskim sznytem Włodiego, wyprodukował w większości Ńemy do płyty dodali smaku Szczur JWP, Soulpete, Smokin oraz The Returners.

Drugie wydawnictwo Włodiego w Def Jam Recordings Poland, obfituje w plejadę znakomitych gości, od rapowego undergroundu po mainstream, w niesłyszanych dotąd razem połączeniach. Gości na płycie znajdzie się aż dziesięciu, będą oni stopniowo ujawniani przez artystę i wytwórnie.

Za wyjątkową oprawę graficzną krążka odpowiada Lis Kula znany z poprzednich albumów Włodiego, „Wszystko z dymem”, „Osad” i teraz „HHULTRAS” tworząc pewnego rodzaju trylogie – „Włodkową sagę”. Lis Kula kolejny raz w znakomitym sposób zobrazował klimat panujący na albumie swoim ilustracjami.

Preorder albumu jest już dostępny na defjam.pl w dwóch wersjach – standardowym CD oraz w limitowanej ilości 500szt ULTRAS BOX, który zawiera: album, dwie metalowe przypinki, plakat z tytułową postacią oraz pakiet wlepek. Dodatkowo do albumu powstał dedykowany merch w postaci ULTRASOWEGO szalika, t-shirtu oraz hoodie o wysokiej jakości bawełny w 380g gramaturze i haftowanym wzorze.