WASZA SCENA MUZYCZNA

Jess Glynne - "Jess" - PREMIERA

Po dekadzie niezwykłych sukcesów Jess Glynne wraca. Nagrodzona Grammy wokalistka i songwriterka udostępniła intymny nowy singiel „Enough”, którym zapowiada swój wyczekiwany trzeci album „Jess”. 

Premiera „Enough” jest idealnym otwarciem nowego etapu w karierze Jess. Dodajmy, że już w ubiegłym roku artystka opublikowała trzy inne piosenki, które znajdą się na jej nadchodzącej płycie – „Silly Me”, „What Do You Do” oraz „Friend of Mine”.

Jess ma dotychczas na koncie ponad 10 mld streamów i nie zamierza na tym poprzestawać. Dzięki takim hitom jak „I’ll Be There”, „Hold My Hand”, „Don’t Be So Hard on Yourself” i innym gwiazda jest jedyną brytyjską artystką solową, która ma na koncie siedem numerów 1 na UK Singles Chart.

„- Gdybym miała podsumować tę płytę, w pierwszej kolejności powiedziałabym, że wywodzi się bezpośrednio ode mnie, dlatego musiałam zatytułować go „Jess”. Chodzi o pójście naprzód i pozwolenie samej sobie na bycie bezpieczną, silną seksowną i wrażliwą. W tekstach starałam się być surowa i szczera.

Uświadomiłam sobie, dlaczego kocham muzykę dlaczego się nią zajmuję. Słuchanie Amy Winehouse, Joni Mitchell, Lauryn Hill i Prince’a zainspirowało mnie do bycia najprawdziwszą wersją siebie. Muszę przyznać, że dano mi wiele wolności muzycznej, artystycznej i kreatywnej. Nikt nie wyznaczył mi granic, dzięki czemu poczułam, że mogę być sobą, co z kolei pozwoliło mi uczynić „Jess” dokładnie takim albumem, jaki chciałam nagrać” – podkreśla artystka.