WASZA SCENA MUZYCZNA
wasza scena muzyczna

O Nas

WASZA SCENA MUZYCZNA to Twoja scena muzyczna! To miejsce stworzone z myślą o Tobie! Misją portalu jest promowanie artystów, ich piosenek i twórczości oraz prezentowanie recenzji i newsów z branży muzycznej.  W trakcie trwania naszej działalności zorganizowaliśmy ponad 100 konkursów wokalnych i muzycznych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Aktualnie tworzymy największą tego typu społeczność w Polsce. 

Założycielem i twórcą portalu jest Kamil Koksa – pianista, kompozytor, poeta. Znany między innymi z utworów „Droga do marzeń”, „Moknę”, „Nie bój się” czy „W obłoku”. Kamil komponuje piosenki dla największych polskich talentów wokalnych młodego pokolenia. Jego utwory były prezentowane w ogólnopolskich stacjach radiowych i mediach, między innymi TVP 3 czy TVP Kultura. Jest organizatorem ogólnopolskich konkursów wokalnych. Przez wiele lat Menadżer Artystów i Organizator Koncertów na całym świecie. Na co dzień pasjonat muzyki, filmu i sztuki. Zdobył tytuł „Osobowość Roku 2020” POLSKA TIMES, w dziedzinie „Kultura” za szczególne osiągnięcia muzyczne. Jest laureatem konkursów poetyckich. Współpracuje PR-owo i medialnie z artystami prezentującymi różne formy muzyczne. Z wykształcenia mgr Reklamy i Zarządzania.

Zapraszamy do współpracy! Jeżeli chcesz promować swoją twórczość, pokazać swój talent, zaprezentować się szerszemu gronu odbiorców napisz do nas!   

Wydałeś singiel, album lub teledysk? Chcesz o tym nam powiedzieć? To trafiłeś we właściwe miejsce! 🙂 Czekamy na wiadomość od Ciebie na nasz adres email: biuro@waszascenamuzyczna.pl 

Proponujemy różne formy współpracy i reklamy. Zapraszamy do polubienia naszego facebooka oraz na grupę WASZA SCENA MUZYCZNA na facebooku

WASZA SCENA MUZYCZNA 

Twoje miejsce na ziemi….to scena!