WASZA SCENA MUZYCZNA

Trener w The Voice złamał regulamin podczas przesłuchań w ciemno!

Podczas przesłuchań w ciemno australijskiej wersji The Voice doszło do wyjątkowej i niespotykanej wcześniej sytuacji. 

Guy Sebastian – jeden z trenerów zatrudnionych w programie, odwrócił się w trakcie występu Wolfa Wintersa, zapraszając go do swojej drużyny. Problem w tym, że Sebastian miał już całą swoją drużynę kompletną i nie mógł przyjąć nikogo więcej. Tym samym, jego zachowanie było niezgodne z procedurami programu i regulaminem. Jego reakcja i cała ta sytuacja nie spodobała się również pozostałym trenerom. 

Guy Sebastian wyczekał do ostatniej chwili z odwróceniem się, ponieważ poczuł, że uczestnik, który właśnie śpiewa, nie zasługuje na to, by odpaść z programu tak wcześnie i trzeba dać mu szansę. „Dlaczego to zrobiłeś? ” – zapytała siedząca w fotelu obok Delta Goodrem. Boy George czyli kolejny z trenerów programu, powiedział że Sebastian jest „głupi”, a kiedy Guy oznajmił, że jest zdziwiony, że nikt się nie odwrócił, Kelly Rowland odparła: – „Nie mów mi, kogo potrzebuję do swojego zespołu!”

Rowland stwierdziła, że Sebastian oszukuje, rozegrała się kłótnia. Konieczna była interwencja producenta programu! Najpierw zaproponowano, że Winters dołączy do drużyny byłej członkini Destiny’s Child, ale ta tego nie chciała, nie godząc się na tą propozycję. Po rozmowie wszystkich jurorów i konsultacji z producentem, zezwolono Wolfowi zostać w programie i dołączyć do ekipy Guya Sebastiana. Postawiono jednak konkretny warunek. Podczas kolejnego etapu zamiast jednego, będzie musiał odrzucić aż dwóch, innych członków programu. A co Wy myślicie o tej sytuacji?