WASZA SCENA MUZYCZNA

Salty Sounds to świetna inicjatywa koncertowa!

Salty Sounds – siostrzany projekt Salt Wave Festival – to letni cykl koncertów na Półwyspie Helskim. W sierpniowe weekendy w Jastarni pojawią się Daria Zawiałow, Artur Rojek, RalphKaminski, sanah, Kwiat Jabłoni i wielu innych! – informuje organizator. Do normalnych koncertów plenerowych jeszcze daleka droga, jednak kiedyś musimy wrócić do normalności. Zostały odwołane największe festiwale, podróżowanie zostało ograniczone a razem z nim możliwość uczestniczenia w wydarzeniach masowych. Mieliśmy dużo czasu, by spojrzeć na świat nowym okiem. Koncerty online w pewnym stopniu zastąpiły „żywe” wydarzenia, jednak to nie to samo. Na szczęście powstają takie wydarzenia jak Salty Sounds! Jest to bratni projekt Salt Wave Festival. Pomysł powstał z tęsknoty za muzyką graną live z publicznością. Jest to specjalny cykl letnich koncertów na Półwyspie Helskim, który z pewnością Was zainteresuje.

A oto szczegóły i rozpiska koncertów!

Harmonogram koncertów: 14 sierpnia – Natalia Przybysz, 15 sierpnia – sanah, 16 sierpnia – Fisz Emade Tworzywo, 21 sierpnia – Ralph Kaminski, 22 sierpnia – Karaś / Rogucki, 23 sierpnia – Artur Rojek, 28 sierpnia – Bitamina,  29 sierpnia – Kwiat Jabłoni, 30 sierpnia – Daria Zawiałow.

Bilety zamówicie online na ebilet.pl

Wydarzenia rozpoczynać się będą godz. 17:00 setami DJ-skimi. O godz. 20:00 zaczną się planowe występy artystów i potrwają do ciszy nocnej, czyli godz. 22:00. Na terenie wydarzenia obowiązywać będą bieżące zalecenia epidemiologiczne, z którymi należy zapoznać się przed przybyciem na miejsce.

Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro Smart! ruszy 16 lipca o 12:00, natomiast sprzedaż otwarta rozpocznie się 17 lipca o 12:00. Szczegóły dostępne na stronie: www.ebilet.pl.