WASZA SCENA MUZYCZNA

KONKURS WOKALNY. Wygraj kurs "Produkcja Muzyczna Intro On-line"!

Portal Wasza Scena Muzyczna zaprasza do udziału w Konkursie Wokalnym! Mogą wziąć w nim udział wyłącznie soliści (wokaliści). Do wygrania w konkursie są nagrody! Jest to kurs „Produkcja Muzyczna Intro On-line” od PARTNERA KONKURSU – Akademii Dźwięku + artykuł promocyjny w dziale TALENTY WOKALNE na naszym portalu! 

Zapoznaj się z regulaminem konkursu poniżej, opublikuj swoje nagranie na naszym portalu i zgłoś się do konkursu! Masz dwa tygodnie, by pokazać nam swój talent! Zgłoszenia przyjmujemy od 4 Października do 18 Października! Serdecznie zapraszamy do udziału! 

REGULAMIN KONKURSU

I. Organizatorzy. 

Portal muzyczny WASZA SCENA MUZYCZNA działający pod adresem: https://waszascenamuzyczna.pl/

II. Cel konkursu. 

Celem konkursu jest umożliwienie prezentacji umiejętności wokalnych, propagowanie kultury muzycznej, popularyzacja piosenek, promocja utalentowanych wokalistów. 

III. Uczestnicy. 

Adresatami konkursu są młodzież oraz dorośli. Wyłącznie soliści. Adresatami są w szczególności osoby zainteresowane produkcją muzyczną.  

IV. Warunki udziału. 

Warunkiem udziału w konkursie jest opublikowanie swojego nagrania w grupie WASZA SCENA MUZYCZNA na portalu Facebook (LINK DO GRUPY TUTAJ!). Aby zgłoszenie było przyjęte, w poście z nagraniem należy dodać hasztag #waszascenamuzyczna. Publikacja posta na grupie jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu konkursu. Konkurs trwa od 4 października 2020 (niedziela) do 18 października 2020 (niedziela) do godziny 22:00 i tylko wtedy można publikować nagrania konkursowe. Dobór repertuaru jest dowolny. Można publikować zarówno covery, jak i utwory autorskie. Aby zgłoszenie do konkursu było ważne, należy na swoim profilu Facebook udostępnić link do grupy WASZA SCENA MUZYCZNA. Post musi być publiczny. 

LINK DO GRUPY: tutaj!

V. Kryteria oceny.

Jury Konkursu (portal WASZA SCENA MUZYCZNA w osobie właściciela) będzie oceniało: intonację, emisję głosu, interpretację, kulturę wykonania oraz ogólny wyraz artystyczny. 

VI. Nagrody. 

1 miejsce. Kurs „Produkcja Muzyczna Intro On-line” od PARTNERA KONKURSU – Akademii Dźwięku oraz artykuł promocyjny o wokaliście na portalu WASZA SCENA MUZYCZNA w specjalnym dziale „Talenty Wokalne”. Kurs odbędzie się online 24 Października (sobota) w godzinach: (13:30 – 18:00). Potrwa 4h (cztery godziny) + 30 minutowa przerwa. 

UWAGA: Aby nagroda została zrealizowana zwycięzca konkursu musi posiadać stałe łącze internetowe (dostęp do Internetu). Poza łączem uczestnik kursu musi mieć zainstalowany jakikolwiek DAW. Jeśli z jakichkolwiek powodów nie posiada/nie używa, to wystarczy w zupełności darmowa wersja Ableton Live do pobrania za darmo ze strony producenta. Trial bezpłatnie można pobrać tutaj: LINK. Ponadto nagrodzony 1 miejscem, zobowiązuje się do pełnej gotowości i poświęcenia czasu w dniu 24 Października (sobota) od godziny 13:30 do godziny 18:00 w celu realizacji nagrody. 

2 miejsce. Artykuł promocyjny o wokaliście na portalu WASZA SCENA MUZYCZNA w specjalnym dziale „Talenty Wokalne”. 

3 miejsce. Artykuł promocyjny o wokaliście na portalu WASZA SCENA MUZYCZNA w specjalnym dziale „Talenty Wokalne”.